690854-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – V 00754 – Židlochovice – rozvoj digitálních služeb města a jeho organizací - nové vyhlášení
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelV 00754 – Židlochovice – rozvoj digitálních služeb města a jeho organizací - nové vyhlášení
BeschreibungZadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 3 části: 1) Část 1: Portál úředníka 2) Část 2: Dodávka a implementace infrastruktury 3) Část 3: Spisová služba pro organizace města (ESSL) Aktuálně je v rámci opakovaného řízení zadávána pouze část 3, tj. v tomto řízení se podávají nabídky pouze na tuto jednu část. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na tuto část veřejné zakázky. V rámci této části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00754
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72300000 Datendienste, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 3: Spisová služba pro organizace města (ESSL)
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 3