2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zomercursussen voor studenten neerlandistiek
Beschreibung: De opdracht behelst het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van een intensieve zomercursus voor studenten neerlandistiek. De cursus richt zich op gemotiveerde studenten tussen de 18 en 35 jaar die een cursus Nederlands, opleiding NVT of neerlandistiek volgen aan een universiteit of hogeschool buiten het Nederlandse taalgebied en zowel productief als receptief ministens op het niveau B1 van het Gemeenschappelijk Europees Referentiekader voor Moderne Vreemde Talen functioneren. De overeenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar. na het einde van de initiële periode kan de overeenkomst eenzijdig door opdrachtgever nog tweemaal met twee jaar worden verlengd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Zomercursussen voor studenten Neerlandistiek
Beschreibung: De opdracht behelst het ontwikkelen, organiseren en uitvoeren van een intensieve zomercursus voor studenten neerlandistiek. De cursus richt zich op gemotiveerde studenten tussen de 18 en 35 jaar die een cursus Nederlands, opleiding NVT of neerlandistiek volgen aan een universiteit of hogeschool buiten het Nederlandse taalgebied en zowel productief als receptief ministens op het niveau B1 van het Gemeenschappelijk Europees Referentiekader voor Moderne Vreemde Talen functioneren. De overeenkomst heeft een looptijd van vier (4) jaar. De overeenkomst kan eenzijdig door opdrachtgever nog tweemaal met twee jaar worden verlengd.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na het einde van de initiële periode kan de overeenkomst eenzijdig door opdrachtgever nog tweemaal met twee jaar worden verlengd.