See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud groenzones Wingene-Zwevezele-Ruiselede voor de dienstjaren 2024-2027
Beschreibung: Deze opdracht betreft het volledige alternatieve onderhoud van de beplanting en onkruidbeheersing op verhardingen en het volledige onderhoud van de grasmatten.Maken eveneens deel uit van de opdracht: tijdens dit onderhoud wordt het groenafval, onkruid, bladeren, zwerfvuil, veegvuil,... opgeruimd en afgevoerd naar het gemeentelijk recyclagepark Hille Zuid 13 te 8750 Wingene of naar de gemeentelijke loods in Ruiselede.Ook de eventueel aanwezige bloemperken en/of bloembakken in de toegewezen sector worden onderhouden met uitzondering van water geven, dit is ten laste van de opdrachtgever. Behoort niet tot de opdracht: opplanten van de bloemperken en/of bloembakken, onderhouden van de bermen, snoeien van bomen, onderhoud straatmeubilair en speeltoestellen.Het grondgebied werd opgedeeld in sectoren, waarvan sector 1, 4, 5, 8 en 10 toegewezen worden aan een sociale tewerkstellingsplaats. De overige sectoren worden onderhouden door de eigen gemeentelijke dienst.De opdracht is gesplitst in 2 percelen die elk afzonderlijk kunnen toegewezen worden: een perceel zwerfvuil en een perceel groenonderhoud.Gedurende de periode van 1 januari tot en met 31 december dient de instelling het volledig onderhoud van zowel de beplanting als de verharding te verzekeren, alsook het onderhoud van de opgegeven grasmatten. Het opgegeven jaarbedrag bevat alle kosten (inclusief verplaatsingskosten, gebruik materiaal en BTW) die het onderhoud gedurende de hele periode van de omschreven werken verzekeren.Er gebeurt een jaarlijkse evaluatie van de samenwerking. Bij een negatieve evaluatie kan de samenwerking, per sector, stop gezet worden.De evaluatie omvat: - beoordeling kwaliteit van de werken, meetbaar aan de hand van de beeldmeetlatten, - beoordeling samenwerkingPlaats van dienstverlening: Gemeente Wingene, Oude Bruggestraat 13 te 8750 Wingene
Interne Kennung: 11/7/2023 2:40 PM 3PID1539 2023/018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Zwerfvuil
Beschreibung: Opruimen zwerfvuil op het volledige grondgebied van gemeente Wingene-Zwevezele-Ruiselede.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Groenonderhoud voor verschillende sectoren
Beschreibung: Dit perceel is ingedeeld in verschillende sectoren. Per sector dient een aanspreekpunt of ploegbaas aangesteld te worden en er dient per sector gerapporteerd en gefactureerd worden.
Interne Kennung: 2