2. Verfahren
Verfahren
Titel: Planning- en roosterapplicatie
Beschreibung: De opdracht betreft levering, inrichten en hosten van een SaaS-oplossing voor digitale ondersteuning van het proces van plannen en roosteren van onderwijs inclusief inzetplanning, inzet en middelen (productie-, acceptatie-, trainingsomgeving), inclusief support, advies en scholing voor onbepaalde tijd. Software voor +- 5000 studenten
Interne Kennung: 24.056
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • HZ garandeert een looptijd van vijf jaar, uiteraard onder voorbehoud van het algemene recht van HZ een overeenkomst vanwege een verzuim van Opdrachtnemer te ontbinden. • Na afloop van deze periode van vijf jaar bestaat er voor de HZ gedurende een periode van twee jaar een eenzijdig recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. Daarbij wordt een opzegtermijn van 12 maanden in acht genomen. • Na afloop van deze twee jaar bestaat er voor beide partijen het recht de Overeenkomst door opzegging te beëindigen. De partij die wenst op te zeggen neemt hiervoor een termijn van 12 maanden in acht.