See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení užitkových vozidel 2024 - 2025
Beschreibung: pořízení užitkových vozidel v rámci obnovy a obměny vozového parku SŽ
Interne Kennung: 47020/2024-SŽ-GŘ-O8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: dle zadávacího řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení užitkových vozidel 2024 - 2025, část A
Los: LOT-0003
Titel: Pořízení užitkových vozidel 2024 - 2025, část B
Los: LOT-0004
Titel: Pořízení užitkových vozidel 2024 - 2025, část C
Los: LOT-0005
Titel: Pořízení užitkových vozidel 2024 - 2025, část D