2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowania odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych i domkach letniskowych objętych gminnym systemem odbioru na terenie Gminy Trzemeszno
Beschreibung: Frakcje odpadów komunalnych powstających na terenie Gminy Trzemeszno przeznaczone do zagospodarowania: 1)niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne (kod odpadu: 20 03 01); 2)odpady ulegające biodegradacji (kod odpadu: 20 02 01); 3)opakowania z papieru i tektury (kod odpadu: 15 01 01); 4)opakowania z tworzyw sztucznych (kod odpadu: 15 01 02); 5)zmieszane odpady opakowaniowe (kod odpadu: 15 01 06); 6)opakowania ze szkła (kod odpadu: 15 01 07); 7)odpady z betonu oraz gruz betonowy (kod odpadu: 17 01 01); 8) gruz ceglany (kod odpadu: 17 01 02); 9)zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych itp. (kod odpadu: 17 01 07); 10) tekstylia (kod odpadu: 20 01 11); 11) tworzywa sztuczne (kod odpadu: 20 01 39); 12) odpady wielkogabarytowe (kod odpadu: 20 03 07); 13) odpady komunalne nie wymienione w innych podgrupach (kod odpadu: 20 03 99). Odpady o kodach wymienionych w 2-13 mogą pochodzić również z PSZOK-a. Odbierający odpady będzie każdorazowo informował wykonawcę o pochodzeniu odpadów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 7 do SIWZ.
Interne Kennung: 271.10.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001