69102-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Drzewica w roku 2025.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Drzewica w roku 2025.
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości położonych w Gminie Drzewica, na których zamieszkują mieszkańcy. Gmina Drzewica jest gminą miejsko-wiejską, której liczba mieszkańców wynosi 10 170. Miasto liczy 3 633 osób. W mieście są dwa osiedla mieszkaniowe, zabudowy wielorodzinnej osiedla liczą ok. 1 160 mieszkańców. Pozostała część miasta i gminy ma charakter zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej. Przewidywana ilość odebranych odpadów w czasie trwania zamówienia wynosi ok. 1858 Mg w tym :
Vorherige Bekanntmachung688837-2024
Interne KennungGKBI.271.13.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1.Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.). Wartość zamówienia przekracza próg unijny, o którym stanowi art. 3 ust. 1 pkt 1 ww. ustawy. 2.Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę, na podstawie umowy o pracę, w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2019 r. poz. 1040 z późn. zm.) osób wykonujących następujące czynności: 1) nadzoru wykonania umowy, 2) odbioru odpadów komunalnych; 3) administracyjno-biurowych związanych z przedmiotem zamówienia. Obowiązek zatrudnienia obowiązuje przez cały okres wykonywania wyżej wymienionych czynności w trakcie trwania umowy. 3.Niniejsze postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy zakupowej dostępnej pod adresem https://drzewica.ezamawiajacy.pl Bieżące informacje dla Wykonawców dotyczące korzystania z Platformy zawarte zostały w sekcji „Regulacje i procedury procesu zakupowego” na Platformie. W związku z tym: 1) składanie wniosków o wyjaśnienie treści SWZ. 2) składanie podmiotowych środków dowodowych. 3) składania innych oświadczeń, informacji i wyjaśnień. odbywa się wyłącznie poprzez Platformę dostępną pod adresem https://drzewica.ezamawiajacy.pl. 4. Podstawowe informacje na temat platformy. Niezbędne wymagania sprzętowo- aplikacyjne, które musi spełniać Wykonawca ■ stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; ■ komputer klasy PC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, system operacyjny - MS Windows 7 lub nowsze wersje; ■ komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min. 2GB RAM, procesor o wydajności odpowiadającej Intel IV 2GHz lub wydajniejszy, jeden z systemów operacyjnych:- MS Windows 7, Mac Os x 10.4, Linux, lub ich nowsze wersje; ■ zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa obsługująca TLS 1.2, najlepiej w najnowszej wersji w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10.0; ■ włączona obsługa JavaScript; ■ zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf. Dopuszczalne wielkości i formaty przesyłanych danych ■ wielkość pojedynczego zamieszczanego w systemie nieprzekraczająca 100 MB; ■ dopuszczalne formaty: pdf, excel, doc, zip. Szyfrowanie i czas przekazania i odbioru danych ■ plik załączony przez Wykonawcę na Platformie Zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany - format kodowania UTF8.; ■ oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany według czasu lokalnego serwera synchronizowanego odpowiednim źródłem czasu - zegarem Głównego Instytutu Miar. Zalecenia Zamawiającego odnośnie kwalifikowanego podpisu elektronicznego ■ dokumenty w formacie „pdf" zaleca się podpisywać formatem PAdES (podpis elektroniczny osadzony wewnątrz podpisywanego pliku); ■ jeżeli w wyniku podpisywania kwalifikowanym podpisem elektronicznym pliku w formacie innym niż „pdf" zostanie utworzony dodatkowy plik z podpisem, Wykonawca jest zobowiązany przekazać Zamawiającemu oba pliki tj. plik podpisywany i plik z podpisem; ■ zaleca się składanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego z wykorzystaniem funkcji skrótu SHA-2; zaleca się, aby kwalifikowany podpis elektroniczny zawierał znacznik czasu oraz dane umożliwiające weryfikację właściwości podpisu po wygaśnięciu certyfikatu. 5. Ofertę sporządza się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, tj. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby/osób uprawnionej/ych do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy zgodnie z formą reprezentacji określoną w dokumencie rejestrowym lub innym dokumencie. 6.Zamawiający, na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy, wymaga złożenia oświadczenia JEDZ wyłącznie na wezwanie Zamawiającego wystosowane po otwarciu ofert i wyłącznie przez Wykonawcę, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. 7.Zabezpieczenie należytego wykonania umowy, zwane dalej „zabezpieczeniem” ustala się w wysokości 2 % ceny całkowitej brutto podanej w ofercie i winno być wniesione przed zawarciem umowy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Drzewica w roku 2025
BeschreibungZakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych ze wszystkich nieruchomości położonych w Gminie Drzewica, na których zamieszkują mieszkańcy Gmina Drzewica jest gminą miejsko-wiejską, której liczba mieszkańców wynosi 10 170. Miasto liczy 3 633 osób. W mieście są dwa osiedla mieszkaniowe, zabudowy wielorodzinnej osiedla liczą ok. 1 160 mieszkańców. Pozostała część miasta i gminy ma charakter zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej. Przewidywana ilość odebranych odpadów w czasie trwania zamówienia wynosi ok. 1858 Mg w tym : 1) 20 03 01 Niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne – ok. 1310,00 Mg 2) 20 02 01 Odpady ulegające biodegradacji – ok. 32,00 Mg 3) 15 01 01 Opakowania z papieru i tektury – ok. 25,00 Mg 4) 15 01 02 i 15 01 04 Opakowania z tworzyw sztucznych i metalu – ok. 180,00 Mg 5) 15 01 07 Opakowania ze szkła – ok. 160,00 Mg 6) 16 01 03 Zużyte opony – ok. 28,00 Mg 7) 20 01 23* Urządzenia zawierające freony – ok. 5 Mg 8) 20 01 35* Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 23 zawierające niebezpieczne składniki – ok. 4 Mg 9) 20 01 36 Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne inne niż wymienione w 20 01 23 i 20 01 35* – ok. 4 Mg 10) 20 03 07 Odpady wielkogabarytowe – ok. 110,00 Mg (miesięczna liczba obsługiwanych nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej wynosi 2600, w zabudowie wielorodzinnej wynosi 10 po 1100 l). Ilość wytworzonych na terenie gminy Drzewica odpadów jest niezależna od Zamawiającego. Ustalone wielkości są szacunkowe i mogą ulec zmianie, stosownie do rzeczywistych ilości odpadów wytworzonych przez mieszkańców. Podane wyżej ilości odpadów należy traktować jako orientacyjne.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen