2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorartikelen
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst met één opdrachtnemer een raamovereenkomst afsluiten inzake het leveren van kantoorartikelen en aanverwante facilitaire artikelen. Betreft 35 locaties in totaal.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil de aanbestedende dienst met één opdrachtnemer een raamovereenkomst afsluiten inzake het leveren van kantoorartikelen en aanverwante facilitaire artikelen. Het betreft 35 locaties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar. Er is een mogelijkheid voor de aanbestedende dienst om de overeenkomst eenzijdig te verlengen. Indien er geen gebruik wordt gemaakt van deze verlengopties, eindigt de overeenkomst automatisch na afloop van de initiële termijn. Indien de raamovereenkomst niet wordt verlengd, is de aanbestedende dienst niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken.