691038-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu miasta Człuchów w roku 2024 oraz 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu miasta Człuchów w roku 2024 oraz 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, niezamieszkałych, rekreacyjno-wypoczynkowych i z nieruchomości, które są w części zamieszkałe i w części niezamieszkałe, a powstają na ich terenie odpady komunalne oraz ich transport do Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Nowy Dwór” Sp. z o.o. w Nowym Dworze koło Chojnic. Wykonawca w ramach zawartej umowy będzie odbierał odpady komunalne z łącznie około 2255 nieruchomości. Prognozowana roczna ilość odpadów komunalnych do odbioru z nieruchomości około 5600,00 Mg. Zadaniem Wykonawcy będzie odbiór rzeczywistych ilość wytworzonych odpadów i dostarczenie ich do Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Nowy Dwór”. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 10 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy (wzór umowy) stanowiących załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: RI.271.17.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001