2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka produktů, služeb a podpory společnosti Check Point
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka HW, SW prostředků a služeb společnosti Check Point, včetně poskytování následné podpory výrobce. Součástí dodávky bude také instalace a konfigurace nově dodaných HW a SW prostředků. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž poskytování konzultačních služeb a dalších souvisejících činností a dodávání dalších případných HW a SW prostředků na základě dodatečných požadavků zadavatele. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 25036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001