691154-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wartung von Aufzugsanlagen – Pozáruční servis a kontroly výtahů a školení řidičů výtahů region západní Čechy a část Prahy a region východní Čechy a část Prahy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPozáruční servis a kontroly výtahů a školení řidičů výtahů region západní Čechy a část Prahy a region východní Čechy a část Prahy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pozáruční servis a kontroly výtahů a školení řidičů výtahů v poštovním regionu západní Čechy a část Prahy a poštovním regionu východní Čechy a část Prahy. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 části, a to: Část 1 – Region západní Čechy a část Prahy Část 2 – Region východní Čechy a část Prahy Dodavatel může podat nabídku pro jednu či obě části.
Interne Kennung320250127
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1 – Region západní Čechy a část Prahy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pozáruční servis a kontroly výtahů a školení řidičů výtahů v poštovním regionu západní Čechy a část Prahy.
Interne Kennung320250125 - část 1
LosLOT-0002
TitelČást 2 – Region východní Čechy a část Prahy
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je pozáruční servis a kontroly výtahů a školení řidičů výtahů v poštovním regionu východní Čechy a část Prahy.
Interne Kennung320250127 - část 2