2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky originálního spotřebního materiálu pro zařízení Canon 2024+
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je dodávka výhradně originálních, nových a nerepasovaných tonerů, inkoustů, odpadních nádob či jiného spotřebního materiálu pro tisková zařízení výrobce Canon, jejichž přesná specifikace je uvedena v Příloze č. 2 ZD - Technická specifikace předmětu Veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung: 176574-2024
Interne Kennung: MF-5545/2024/6602
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125120 Toner für Fotokopierer, 30192113 Tonerkassetten, 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
5. Los
Los: LOT-0001