691209-2025 - Planung
Niederlande – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Selectie uitvoerende partijen nieuwbouw sportcentrum Delft
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSelectie uitvoerende partijen nieuwbouw sportcentrum Delft
BeschreibungDeze Europese niet-openbare aanbesteding wordt geïnitieerd voor de realisatie van een nieuw Sportcentrum in Delft. De scope van het project omvat de sloop van een oude school, de bouw van een sporthal met zwemaccommodatie en een parkeergarage. Bovendien worden ontwikkelrechten verstrekt voor het ontwerp, de realisatie en exploitatie (verkoop of verhuur) van circa 30 woningen voor eigen rekening en risico van de opdrachtnemer. De aanbesteding is gericht op het selecteren van een uitvoerende partij voor de realisatie van het gehele project. x
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe procedure start met een selectiefase met uitnodiging aan partijen waarop geen uitsluitingsgrond van toepassing is en die voldoen aan de geschiktheidscriteria om zich aan te melden. Als zich meer dan 5 geschikte partijen aanmelden zal een selectie worden gemaakt op basis van selectiecriteria om max 5 partijen te selecteren. De max 5 geselecteerde partijen krijgen een uitnodiging om deel te nemen aan de inschrijvingsfase. Tijdens inschrijvingsfase wordt aan de hand van gunningscriteria beoordeeld welke inschrijver uiteindelijk de inschrijving indient met de beste prijs/kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51500000 Installation von Maschinen und Geräten
5. Los
LosLOT-0000
TitelGeen percelen
BeschreibungIn de Selectieleidraad wordt zorgvuldig gemotiveerd toegelicht waarom er bewust voor is gekozen om géén onderverdeling in percelen door te voeren. x
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen, 51540000 Installation von Maschinen und Geräten für besondere Zwecke
Optionen
Beschreibung der OptionenGeen