691229-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bereitstellung von Software – Uživatelské licence produktů Atlassian
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUživatelské licence produktů Atlassian
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spočívající v pořízení uživatelských licencí nástrojů pro řízení projektů, testů a provozu aplikací (správa chyb a problémů, změnového řízení a metodického řízení). Další významnou oblastí pokrývanou těmito nástroji je správa dokumentace a znalostní báze. Jedná se konkrétně o licence těchto cloudových aplikací: • Atlassian Guard (Access) – interface na identity managament MPSV (přenos uživatelských informací a autorizace uživatelů) • Jira Service Management Premium – aplikační podpora (správa incidentů, problémů, změn, apod.) • Xray – podpora řízení aplikačních testů • Jira (Work Management a Software) Standard – projektové řízení (Dodatkem č. 1 došlo ke změně, více viz pole BT-300-Procedure) • Confluence Standard – správa dokumentace a znalostní báze • Exalate – rozhraní Atlassian na obdobné nástroje spolupracujících společností (integrace) Součástí předmětu plnění veřejné zakázky jsou též podpůrné služby spojené s průběžnou implementací a konfigurací daných aplikací (dále také „podpůrné služby“). Kompletní seznam jednotlivých poptávaných typů licencí Atlassian včetně seznamu stávajícího programového vybavení, k němuž budou poskytovány podpůrné služby, resp. detailní specifikace požadavků zadavatele na předmět plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v Příloze č. B této zadávací dokumentace - Rámcová dohoda. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou do 31. 3. 2029, přičemž konkrétní plnění bude specifikováno vždy v příslušné Dílčí smlouvě uzavřené postupem uvedeným v Rámcové dohodě. V závislosti na termínu uzavření Rámcové dohody tak může být trvání vztahu z Rámcové dohody delší než 4 roky. V souladu s § 131 odst. 3 ZZVZ zadavatel uvádí, že se jedná o odůvodněný případ, vycházející ze samotného předmětu plnění veřejné zakázky, kdy licence Atlassian zadavatel nakupuje s roční periodou začínající vždy k 10.3. daného roku, přičemž pouze první nákup je možný mimo roční periodu, tj. pokud bude Rámcová dohoda a navazující Dílčí smlouva uzavřena v období do 10.3.2025, je toto období chápáno nad rámec 4 let. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung20/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu se ZZVZ v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
LosLOT-0001