See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-210/2025 Dostawa układu do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową
Beschreibung: SZP/243-210/2025 Dostawa układu do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową w ramach projektu „Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu”, (nr FEDS.OI .01-lZ.OO-0004/24), realizowanego przez Politechnikę Wrocławską. 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatury naukowo-badawczej do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową do realizacji projektu „Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu” (nr FEDS.OI .01-lZ.OO-0004/24), finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021—2027. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu, uruchomienie oraz instruktaż z obsługi i sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 2. Kod CPV: 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wyb. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, budynek A-1, pok. 201 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 6. Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 11 miesięcy od daty zawarcia umowy. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert 90 dni. 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia; 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia ; 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp.: 10.8.(jeżeli dotyczy) przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z pkt 9 rozdz. II. SWZ w zakresie oferty równoważnej; Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania; 10.9. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz z Kalkulacją ceny – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Wymóg wskazania: „Nazwa, typ, model i producent” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania 11. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 615908-2025
Interne Kennung: SZP/243-210/2025 Dostawa układu do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-210/2025 Dostawa układu do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową w ramach projektu „Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu”, (nr FEDS.OI .01-lZ.OO-0004/24), realizowanego przez Politechnikę Wrocławską.
Beschreibung: SZP/243-210/2025 Dostawa układu do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową w ramach projektu „Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu”, (nr FEDS.OI .01-lZ.OO-0004/24), realizowanego przez Politechnikę Wrocławską. 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa zestawu aparatury naukowo-badawczej do pomiaru dynamiki nośników w półprzewodnikach z pobudzeniem wiązką elektronową do realizacji projektu „Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu” (nr FEDS.OI .01-lZ.OO-0004/24), finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021—2027. Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę sprzętu, uruchomienie oraz instruktaż z obsługi i sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego. Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. 2. Kod CPV: 38540000-2: Maszyny i aparatura badawcza i pomiarowa. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wyb. Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, budynek A-1, pok. 201 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 SWZ – OPZ. 5. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. Wymagany termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 11 miesięcy od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: LotA