691299-2023 - Wettbewerb
Belgien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Wassen van bewonerslinnen en werkkledij voorbehouden voor sociale economie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wassen van bewonerslinnen en werkkledij voorbehouden voor sociale economie
Beschreibung: De uit te voeren dienst betreft: - het onderhoud van persoonsgebonden waslinnen van de bewoners van de woonzorgcentra OCMW Menen- het onderhoud van werkkledij van OCMW-Menen.- het onderhoud van werkkledij van Stadsbestuur Menen
Interne Kennung: 11/10/2023 10:56 AM 3PID2472 2023/1269
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wassen van bewonerslinnen en werkkledij voorbehouden voor sociale economie
Interne Kennung: 2023/1269
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Er wordt verwacht dat in de eenheidsprijzen voor het reinigen en onderhouden van het divers plat linnen alle kosten voor de uitvoering van de dienstopdracht inbegrepen zijn (vervoerskosten, het gratis ter beschikking stellen van linnenkarren en kapstokken).Voor het ter beschikking stellen van herbruikbare linnen zakken voor de sortering van het linnen en het labelen van het linnen dient de dienstverlener een verplichte prijsopgave te doen indien deze noodzakelijke bijkomende dienstverlening niet gratis is.)