See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy kawy, herbaty, sosów, zup, przypraw przetworzonych i napojów bezalkoholowych do 6 WOG Ustka w 2025 roku.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy kawy, herbaty, sosów, zup, przypraw przetworzonych i napojów bezalkoholowych do 6 WOG Ustka w 2025 roku realizowane 2 razy w miesiącu.
Vorherige Bekanntmachung: 706474-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie I – Dostawy kawy, herbaty do 6 WOG Ustka w 2025 roku;
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są dostawy kawy, herbaty do 6 WOG Ustka w 2025 roku;
Haupteinstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego zgodnie z formularzem cenowym. Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do nn. umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowane do Wykonawcy w formie pisemnej zgłoszenie oraz poprzez formularz zamówienia. W razie nieudzielenia zamówienia opcjonalnego Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamówienie opcjonalne realizowane będzie na zasadach przewidzianych dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie II – Dostawy sosów, zup, przypraw przetworzonych do 6 WOG Ustka w 2025 roku;
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są dostawy sosów, zup, przypraw przetworzonych do 6 WOG Ustka w 2025 roku;
Haupteinstufung (cpv): 15871000 Essig; Soßen; Gewürzmischungen; Senfmehl; zubereiteter Senf
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie III – Dostawy napojów bezalkoholowych do 6 WOG Ustka w 2025 roku;
Beschreibung: przedmiotem zamówienia są dostawy napojów bezalkoholowych do 6 WOG Ustka w 2025 roku;
Haupteinstufung (cpv): 15320000 Frucht- und Gemüsesäfte