691360-2025 - Wettbewerb
Polen – Varia – Dostawa produktów leczniczych z podziałem na 26 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych z podziałem na 26 części
BeschreibungDostawa produktów leczniczych z podziałem na 26 części
Interne KennungPN-91/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1-Ibuprofen. Propofol
BeschreibungCzęść 1 -Ibuprofen. Propofol
LosLOT-0002
TitelCzęść 2- Preparat barwiony do dezynfekcji śluzówek, ran i błon śluzowych. Produkt leczniczy
BeschreibungCzęść 2-Preparat barwiony do dezynfekcji śluzówek, ran i błon śluzowych. Produkt leczniczy
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Metronidazol
BeschreibungCzęść 3- Metronidazol
LosLOT-0004
TitelCzęść 4-Albumina ludzka
BeschreibungCzęść 4-Albumina ludzka
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 -Albumina ludzka
BeschreibungCzęść 5-Albumina ludzka
LosLOT-0006
TitelCzęść 6 -Oksytocyna i jej analogi. Karbatocyna
BeschreibungCzęść 6 -Oksytocyna i jej analogi. Karbatocyna
LosLOT-0007
TitelCzęść 7 -Immunoglobulina niespecyficzna ludzka wzbogacona o IgM
BeschreibungCzęść 7- Immunoglobulina niespecyficzna ludzka wzbogacona o IgM
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 -Leki hormonalne. Terlipresyna
BeschreibungCzęść 8 - Leki hormonalne. Terlipresyna
LosLOT-0009
TitelCzęść 9-Leki przeciwpadaczkowe
BeschreibungCzęść 9 -Leki przeciwpadaczkowe
LosLOT-0010
TitelCzęść 10-Błękit metylenowy
BeschreibungCzęść 10-Błękit metylenowy
LosLOT-0011
TitelCzęść 11-Folinian wapnia
BeschreibungCzęść 11-Folinian wapnia
LosLOT-0012
TitelCzęść 12-Fenoterol. Import docelowy
BeschreibungCzęść 12-Fenoterol. Import docelowy
LosLOT-0013
TitelCzęść 13-Leki układu moczowo-płciowego. Dimetylosulfotlenek
BeschreibungCzęść 13-Leki układu moczowo-płciowego. Dimetylosulfotlenek
LosLOT-0014
TitelCzęść 14-Leki stosowane z importu docelowego
BeschreibungCzęść 14- Leki stosowane z importu docelowego
LosLOT-0015
TitelCzęść 15-Metylergometryna. Import docelowy
BeschreibungCzęść 15-Metylergometryna. Import docelowy
LosLOT-0016
TitelCzęść 16-Leki stosowane w niedokrwistości. Darbepoetyna alfa
BeschreibungCzęść 16-Leki stosowane w niedokrwistości. Darbepoetyna alfa
LosLOT-0017
TitelCzęść 17-Leki cytotoksyczne. Cemiplimab
BeschreibungCzęść 17-Leki cytotoksyczne. Cemiplimab
LosLOT-0018
TitelCzęść 18-Preparaty cytotoksyczne. Doksorubicyna liposomalna
BeschreibungCzęść 18-Preparaty cytotoksyczne. Doksorubicyna liposomalna
LosLOT-0019
TitelCzęść 19-Leki przeciwnowotowrowe. Doksorubicyna
BeschreibungCzęść 19-Leki przeciwnowotowrowe. Doksorubicyna
LosLOT-0020
TitelCzęść 20-Leki przeciwnowotworowe. Gemcytabina
BeschreibungCzęść 20-Leki przeciwnowotworowe. Gemcytabina
LosLOT-0021
TitelCzęść 21- Leki cytotoksyczne. Topotekan
BeschreibungCzęść 21-Leki cytotoksyczne. Topotekan
LosLOT-0022
TitelCzęść 22-Leki cytotoksyczne. Karboplatyna
BeschreibungCzęść 22-Leki cytotoksyczne. Karboplatyna
LosLOT-0023
TitelCzęść 23-Leki cytotoksyczne. Ifosfamid
BeschreibungCzęść 23-Leki cytotoksyczne. Ifosfamid
LosLOT-0024
TitelCzęść 24-Gaz medyczny - podtlenek azotu w butlach
BeschreibungCzęść 24-Gaz medyczny - podtlenek azotu w butlach
LosLOT-0025
TitelCzęść 25-Matryca hemostatyczna z czynnikami krzepnięcia
BeschreibungCzęść 25-Matryca hemostatyczna z czynnikami krzepnięcia
LosLOT-0026
TitelCzęść 26-Preparat do mycia i dezynfekcji skóry pacjentów przed zabiegami
BeschreibungCzęść 26-Preparat do mycia i dezynfekcji skóry pacjentów przed zabiegami