691398-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – 1 ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE GMINY KRZYWDA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 1 ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE GMINY KRZYWDA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: a) usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, z terenów użyteczności publicznej, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem ul. Kolejowa 30B, 21-470 Krzywda, z cmentarzy z obrębu Gminy Krzywda i ich zagospodarowanie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z 13.09.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1469), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Lubelskiego nr XXIV/349/2016 z dnia 2 grudnia 2016 r. w sprawie uchwalenia Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Lubelskiego 2022, oraz zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Krzywda. b) Wykonawca w okresie wykonywania zamówienia obowiązany jest wyposażyć nieruchomości w worki do gromadzenia odpadów w kolorach określonych w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Krzywda (Zał. nr 4 do OPZ), w ten sposób, że za każdy odebrany napełniony worek danej frakcji odpadów Wykonawca na nieruchomości pozostawia worek pusty. Ponadto przynajmniej raz w miesiącu Wykonawca obowiązany jest do dostarczenia po 400 szt. każdego rodzaju worków do siedziby Urzędu Gminy w Krzywdzie, pokój nr 16 – gospodarowanie odpadami komunalnymi. c) Przekazanie odpadów winno być potwierdzone kartą przekazania odpadów sporządzoną zgodnie z obowiązującymi przepisami. d) Zamawiający szacuje ilość odpadów w czasie trwania zamówienia na około 1654 Mg, jednocześnie zastrzega, że ilość ta może ulec zmianie do ilości faktycznie odebranych odpadów, e) Zamawiający zastrzega, iż odbiór odpadów komunalnych powinien nastąpić w każdym miesiącu, poczynając od stycznia 2024 r. f) Odpady komunalne należy odbierać zgodnie ze szczegółowym wykazem nieruchomości, który zostanie dostarczony Wykonawcy w dniu podpisania umowy. Informacje w wykazie będą uaktualniane przez Zamawiającego do ostatniego dnia każdego miesiąca.
Interne Kennung: IZ.272.2.11.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI NA TERENIE GMINY KRZYWDA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) usługa polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, z terenów użyteczności publicznej, z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanego pod adresem ul. Kolejowa 30B, 21-470 Krzywda, z cmentarzy z obrębu Gminy Krzywda i ich zagospodarowanie, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z 13.09.1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1469), zapisami Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami, przyjętego uchwałą Sejmiku Województwa Lubelskiego nr XXIV/349/2016 z dnia 2 grudnia 2016 r. w sprawie uchwalenia Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Lubelskiego 2022, oraz zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Krzywda. 2) Wykonawca w okresie wykonywania zamówienia obowiązany jest wyposażyć nieruchomości w worki do gromadzenia odpadów w kolorach określonych w Regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Krzywda (Zał. nr 4 do OPZ), w ten sposób, że za każdy odebrany napełniony worek danej frakcji odpadów Wykonawca na nieruchomości pozostawia worek pusty. Ponadto przynajmniej raz w miesiącu Wykonawca obowiązany jest do dostarczenia po 400 szt. każdego rodzaju worków do siedziby Urzędu Gminy w Krzywdzie, pokój nr 16 – gospodarowanie odpadami komunalnymi. 3) Przekazanie odpadów winno być potwierdzone kartą przekazania odpadów sporządzoną zgodnie z obowiązującymi przepisami. 4) Zamawiający szacuje ilość odpadów w czasie trwania zamówienia na około 1654 Mg, jednocześnie zastrzega, że ilość ta może ulec zmianie do ilości faktycznie odebranych odpadów, 5) Zamawiający zastrzega, iż odbiór odpadów komunalnych powinien nastąpić w każdym miesiącu, poczynając od stycznia 2024 r. 6) Odpady komunalne należy odbierać zgodnie ze szczegółowym wykazem nieruchomości, który zostanie dostarczony Wykonawcy w dniu podpisania umowy. Informacje w wykazie będą uaktualniane przez Zamawiającego do ostatniego dnia każdego miesiąca.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden