See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze – Apteka Szpitalna, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 SWZ).
Interne Kennung: ZP-1820-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Produkty lecznicze
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w okresie realizacji umowy zawartej w ramach powyższego postępowania, przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych. Podaną ilość przedmiotu zamówienia w poszczególnych pozycjach formularza asortymentowo-cenowego (załącznik nr 2 do SWZ) należy traktować jako ilość szacunkową na potrzeby przygotowania i przeprowadzenia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ilość szacunkowa określona została na podstawie faktycznego zużycia za okres ostatnich 12 miesięcy (w poprzednim roku budżetowym). Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ). Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie na adres e-mail Wykonawcy przez Zamawiającego informacji o uruchomieniu opcji (załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiającemu przysługuje prawo opcji w przypadku, gdy w okresie realizacji umowy wykorzystanie wartości całego zadania osiągnie poziom 80 %. Wartość całego zadania (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 100% jej pierwotnej wartości w przypadku zadań dotyczących leków stosowanych w ramach Programów Lekowych. Wartość pozostałych zadań (danej umowy) w wyniku skorzystania z prawa opcji może maksymalnie zwiększyć się o 50% ich pierwotnej wartości. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 86
Los: LOT-0087
Titel: Zadanie nr 87
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 87
Los: LOT-0088
Titel: Zadanie nr 88
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 88
Los: LOT-0089
Titel: Zadanie nr 89
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Zadanie nr 90
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Zadanie nr 91
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 91
Los: LOT-0092
Titel: Zadanie nr 92
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Zadanie nr 93
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 93
Los: LOT-0094
Titel: Zadanie nr 94
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 94
Los: LOT-0095
Titel: Zadanie nr 95
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 95
Los: LOT-0096
Titel: Zadanie nr 96
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 96
Los: LOT-0097
Titel: Zadanie nr 97
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 97
Los: LOT-0098
Titel: Zadanie nr 98
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 98
Los: LOT-0099
Titel: Zadanie nr 99
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 99
Los: LOT-0100
Titel: Zadanie nr 100
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 100
Los: LOT-0101
Titel: Zadanie nr 101
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 101
Los: LOT-0102
Titel: Zadanie nr 102
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 102
Los: LOT-0103
Titel: Zadanie nr 103
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 103
Los: LOT-0104
Titel: Zadanie nr 104
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 104
Los: LOT-0105
Titel: Zadanie nr 105
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 105
Los: LOT-0106
Titel: Zadanie nr 106
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 106
Los: LOT-0107
Titel: Zadanie nr 107
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 107
Los: LOT-0108
Titel: Zadanie nr 108
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 108
Los: LOT-0109
Titel: Zadanie nr 109
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 109
Los: LOT-0110
Titel: Zadanie nr 110
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 110
Los: LOT-0111
Titel: Zadanie nr 111
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 111
Los: LOT-0112
Titel: Zadanie nr 112
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 112
Los: LOT-0113
Titel: Zadanie nr 113
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 113
Los: LOT-0114
Titel: Zadanie nr 114
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 114
Los: LOT-0115
Titel: Zadanie nr 115
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 115
Los: LOT-0116
Titel: Zadanie nr 116
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 116
Los: LOT-0117
Titel: Zadanie nr 117
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 117
Los: LOT-0118
Titel: Zadanie nr 118
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 118
Los: LOT-0119
Titel: Zadanie nr 119
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 119
Los: LOT-0120
Titel: Zadanie nr 120
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 120
Los: LOT-0121
Titel: Zadanie nr 121
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 121
Los: LOT-0122
Titel: Zadanie nr 122
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 122
Los: LOT-0123
Titel: Zadanie nr 123
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 123
Los: LOT-0124
Titel: Zadanie nr 124
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 124
Los: LOT-0125
Titel: Zadanie nr 125
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 125
Los: LOT-0126
Titel: Zadanie nr 126
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 126
Los: LOT-0127
Titel: Zadanie nr 127
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 127
Los: LOT-0128
Titel: Zadanie nr 128
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 128
Los: LOT-0129
Titel: Zadanie nr 129
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 129
Los: LOT-0130
Titel: Zadanie nr 130
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 130
Los: LOT-0131
Titel: Zadanie nr 131
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 131
Los: LOT-0132
Titel: Zadanie nr 132
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 132
Los: LOT-0133
Titel: Zadanie nr 133
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 133
Los: LOT-0134
Titel: Zadanie nr 134
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 134
Los: LOT-0135
Titel: Zadanie nr 135
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 135
Los: LOT-0136
Titel: Zadanie nr 136
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 136
Los: LOT-0137
Titel: Zadanie nr 137
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 137
Los: LOT-0138
Titel: Zadanie nr 138
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 138
Los: LOT-0139
Titel: Zadanie nr 139
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 139
Los: LOT-0140
Titel: Zadanie nr 140
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 140
Los: LOT-0141
Titel: Zadanie nr 141
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 141
Los: LOT-0142
Titel: Zadanie nr 142
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 142
Los: LOT-0143
Titel: Zadanie nr 143
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 143
Los: LOT-0144
Titel: Zadanie nr 144
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 144
Los: LOT-0145
Titel: Zadanie nr 145
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 145
Los: LOT-0146
Titel: Zadanie nr 146
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 146
Los: LOT-0147
Titel: Zadanie nr 147
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 147
Los: LOT-0148
Titel: Zadanie nr 148
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 148
Los: LOT-0149
Titel: Zadanie nr 149
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 149
Los: LOT-0150
Titel: Zadanie nr 150
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 150
Los: LOT-0151
Titel: Zadanie nr 151
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 151
Los: LOT-0152
Titel: Zadanie nr 152
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 152
Los: LOT-0153
Titel: Zadanie nr 153
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 153
Los: LOT-0154
Titel: Zadanie nr 154
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 154
Los: LOT-0155
Titel: Zadanie nr 155
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 155
Los: LOT-0156
Titel: Zadanie nr 156
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 156
Los: LOT-0157
Titel: Zadanie nr 157
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 157
Los: LOT-0158
Titel: Zadanie nr 158
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 158
Los: LOT-0159
Titel: Zadanie nr 159
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 159
Los: LOT-0160
Titel: Zadanie nr 160
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 160
Los: LOT-0161
Titel: Zadanie nr 161
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 161
Los: LOT-0162
Titel: Zadanie nr 162
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 162
Los: LOT-0163
Titel: Zadanie nr 163
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 163
Los: LOT-0164
Titel: Zadanie nr 164
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 164
Los: LOT-0165
Titel: Zadanie nr 165
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 165
Los: LOT-0166
Titel: Zadanie nr 166
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 166
Los: LOT-0167
Titel: Zadanie nr 167
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 167
Los: LOT-0168
Titel: Zadanie nr 168
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 168
Los: LOT-0169
Titel: Zadanie nr 169
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 169
Los: LOT-0170
Titel: Zadanie nr 170
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 170
Los: LOT-0171
Titel: Zadanie nr 171
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 171
Los: LOT-0172
Titel: Zadanie nr 172
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 172
Los: LOT-0173
Titel: Zadanie nr 173
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 173
Los: LOT-0174
Titel: Zadanie nr 174
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 174
Los: LOT-0175
Titel: Zadanie nr 175
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 175
Los: LOT-0176
Titel: Zadanie nr 176
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 176
Los: LOT-0177
Titel: Zadanie nr 177
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 177
Los: LOT-0178
Titel: Zadanie nr 178
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 178
Los: LOT-0179
Titel: Zadanie nr 179
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 179
Los: LOT-0180
Titel: Zadanie nr 180
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 180
Los: LOT-0181
Titel: Zadanie nr 181
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 181
Los: LOT-0182
Titel: Zadanie nr 182
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 182
Los: LOT-0183
Titel: Zadanie nr 183
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 183
Los: LOT-0184
Titel: Zadanie nr 184
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 184
Los: LOT-0185
Titel: Zadanie nr 185
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 185
Los: LOT-0186
Titel: Zadanie nr 186
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 186
Los: LOT-0187
Titel: Zadanie nr 187
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 187
Los: LOT-0188
Titel: Zadanie nr 188
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 188
Los: LOT-0189
Titel: Zadanie nr 189
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 189
Los: LOT-0190
Titel: Zadanie nr 190
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 190
Los: LOT-0191
Titel: Zadanie nr 191
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 191
Los: LOT-0192
Titel: Zadanie nr 192
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 192
Los: LOT-0193
Titel: Zadanie nr 193
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 193
Los: LOT-0194
Titel: Zadanie nr 194
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 194
Los: LOT-0195
Titel: Zadanie nr 195
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 195
Los: LOT-0196
Titel: Zadanie nr 196
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 196
Los: LOT-0197
Titel: Zadanie nr 197
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 197
Los: LOT-0198
Titel: Zadanie nr 198
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 198
Los: LOT-0199
Titel: Zadanie nr 199
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 199
Los: LOT-0200
Titel: Zadanie nr 200
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 200
Los: LOT-0201
Titel: Zadanie nr 201
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 201
Los: LOT-0202
Titel: Zadanie nr 202
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 202
Los: LOT-0203
Titel: Zadanie nr 203
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 203
Los: LOT-0204
Titel: Zadanie nr 204
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 204
Los: LOT-0205
Titel: Zadanie nr 205
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 205
Los: LOT-0206
Titel: Zadanie nr 206
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 206
Los: LOT-0207
Titel: Zadanie nr 207
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 207
Los: LOT-0208
Titel: Zadanie nr 208
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 208
Los: LOT-0209
Titel: Zadanie nr 209
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 209
Los: LOT-0210
Titel: Zadanie nr 210
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 210
Los: LOT-0211
Titel: Zadanie nr 211
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 211
Los: LOT-0212
Titel: Zadanie nr 212
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 212
Los: LOT-0213
Titel: Zadanie nr 213
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 213
Los: LOT-0214
Titel: Zadanie nr 214
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 214
Los: LOT-0215
Titel: Zadanie nr 215
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 215
Los: LOT-0216
Titel: Zadanie nr 216
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 216
Los: LOT-0217
Titel: Zadanie nr 217
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 217
Los: LOT-0218
Titel: Zadanie nr 218
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 218
Los: LOT-0219
Titel: Zadanie nr 219
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 219
Los: LOT-0220
Titel: Zadanie nr 220
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 220
Los: LOT-0221
Titel: Zadanie nr 221
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 221
Los: LOT-0222
Titel: Zadanie nr 222
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 222
Los: LOT-0223
Titel: Zadanie nr 223
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 223
Los: LOT-0224
Titel: Zadanie nr 224
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 224
Los: LOT-0225
Titel: Zadanie nr 225
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 225
Los: LOT-0226
Titel: Zadanie nr 226
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 226
Los: LOT-0227
Titel: Zadanie nr 227
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 227
Los: LOT-0228
Titel: Zadanie nr 228
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 228
Los: LOT-0229
Titel: Zadanie nr 229
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 229
Los: LOT-0230
Titel: Zadanie nr 230
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 230
Los: LOT-0231
Titel: Zadanie nr 231
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 231
Los: LOT-0232
Titel: Zadanie nr 232
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 232
Los: LOT-0233
Titel: Zadanie nr 233
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 233
Los: LOT-0234
Titel: Zadanie nr 234
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 234
Los: LOT-0235
Titel: Zadanie nr 235
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 235
Los: LOT-0236
Titel: Zadanie nr 236
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 236
Los: LOT-0237
Titel: Zadanie nr 237
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 237
Los: LOT-0238
Titel: Zadanie nr 238
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 238
Los: LOT-0239
Titel: Zadanie nr 239
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 239
Los: LOT-0240
Titel: Zadanie nr 240
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 240
Los: LOT-0241
Titel: Zadanie nr 241
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 241
Los: LOT-0242
Titel: Zadanie nr 242
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 242
Los: LOT-0243
Titel: Zadanie nr 243
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 243
Los: LOT-0244
Titel: Zadanie nr 244
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 244
Los: LOT-0245
Titel: Zadanie nr 245
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 245
Los: LOT-0246
Titel: Zadanie nr 246
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 246
Los: LOT-0247
Titel: Zadanie nr 247
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 247
Los: LOT-0248
Titel: Zadanie nr 248
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 248
Los: LOT-0249
Titel: Zadanie nr 249
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 249
Los: LOT-0250
Titel: Zadanie nr 250
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 250
Los: LOT-0251
Titel: Zadanie nr 251
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 251
Los: LOT-0252
Titel: Zadanie nr 252
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 252
Los: LOT-0253
Titel: Zadanie nr 253
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 253
Los: LOT-0254
Titel: Zadanie nr 254
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 254
Los: LOT-0255
Titel: Zadanie nr 255
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 255
Los: LOT-0256
Titel: Zadanie nr 256
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 256
Los: LOT-0257
Titel: Zadanie nr 257
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 257
Los: LOT-0258
Titel: Zadanie nr 258
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 258
Los: LOT-0259
Titel: Zadanie nr 259
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 259
Los: LOT-0260
Titel: Zadanie nr 260
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 260
Los: LOT-0261
Titel: Zadanie nr 261
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 261
Los: LOT-0262
Titel: Zadanie nr 262
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 262
Los: LOT-0263
Titel: Zadanie nr 263
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 263
Los: LOT-0264
Titel: Zadanie nr 264
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 264
Los: LOT-0265
Titel: Zadanie nr 265
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 265
Los: LOT-0266
Titel: Zadanie nr 266
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 266
Los: LOT-0267
Titel: Zadanie nr 267
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 267
Los: LOT-0268
Titel: Zadanie nr 268
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 268
Los: LOT-0269
Titel: Zadanie nr 269
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 269
Los: LOT-0270
Titel: Zadanie nr 270
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 270
Los: LOT-0271
Titel: Zadanie nr 271
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 271
Los: LOT-0272
Titel: Zadanie nr 272
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 272
Los: LOT-0273
Titel: Zadanie nr 273
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 273
Los: LOT-0274
Titel: Zadanie nr 274
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 274
Los: LOT-0275
Titel: Zadanie nr 275
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 275
Los: LOT-0276
Titel: Zadanie nr 276
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 276
Los: LOT-0277
Titel: Zadanie nr 277
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 277
Los: LOT-0278
Titel: Zadanie nr 278
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 278
Los: LOT-0279
Titel: Zadanie nr 279
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 279
Los: LOT-0280
Titel: Zadanie nr 280
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 280
Los: LOT-0281
Titel: Zadanie nr 281
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 281
Los: LOT-0282
Titel: Zadanie nr 282
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 282
Los: LOT-0283
Titel: Zadanie nr 283
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 283
Los: LOT-0284
Titel: Zadanie nr 284
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 284
Los: LOT-0285
Titel: Zadanie nr 285
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 285
Los: LOT-0286
Titel: Zadanie nr 286
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 286
Los: LOT-0287
Titel: Zadanie nr 287
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 287
Los: LOT-0288
Titel: Zadanie nr 288
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 288
Los: LOT-0289
Titel: Zadanie nr 289
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 289
Los: LOT-0290
Titel: Zadanie nr 290
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 290
Los: LOT-0291
Titel: Zadanie nr 291
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 291
Los: LOT-0292
Titel: Zadanie nr 292
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 292
Los: LOT-0293
Titel: Zadanie nr 293
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 293
Los: LOT-0294
Titel: Zadanie nr 294
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 294
Los: LOT-0295
Titel: Zadanie nr 295
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 295
Los: LOT-0296
Titel: Zadanie nr 296
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 296
Los: LOT-0297
Titel: Zadanie nr 297
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 297
Los: LOT-0298
Titel: Zadanie nr 298
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 298
Los: LOT-0299
Titel: Zadanie nr 299
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 299
Los: LOT-0300
Titel: Zadanie nr 300
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 300
Los: LOT-0301
Titel: Zadanie nr 301
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 301
Los: LOT-0302
Titel: Zadanie nr 302
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 302
Los: LOT-0303
Titel: Zadanie nr 303
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 303
Los: LOT-0304
Titel: Zadanie nr 304
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 304
Los: LOT-0305
Titel: Zadanie nr 305
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 305
Los: LOT-0306
Titel: Zadanie nr 306
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 306
Los: LOT-0307
Titel: Zadanie nr 307
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 307
Los: LOT-0308
Titel: Zadanie nr 308
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 308
Los: LOT-0309
Titel: Zadanie nr 309
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 309
Los: LOT-0310
Titel: Zadanie nr 310
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 310
Los: LOT-0311
Titel: Zadanie nr 311
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 311
Los: LOT-0312
Titel: Zadanie nr 312
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 312
Los: LOT-0313
Titel: Zadanie nr 313
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 313
Los: LOT-0314
Titel: Zadanie nr 314
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 314
Los: LOT-0315
Titel: Zadanie nr 315
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 315
Los: LOT-0316
Titel: Zadanie nr 316
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 316
Los: LOT-0317
Titel: Zadanie nr 317
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 317
Los: LOT-0318
Titel: Zadanie nr 318
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 318
Los: LOT-0319
Titel: Zadanie nr 319
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 319
Los: LOT-0320
Titel: Zadanie nr 320
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 320
Los: LOT-0321
Titel: Zadanie nr 321
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 321
Los: LOT-0322
Titel: Zadanie nr 322
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 322
Los: LOT-0323
Titel: Zadanie nr 323
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 323
Los: LOT-0324
Titel: Zadanie nr 324
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 324
Los: LOT-0325
Titel: Zadanie nr 325
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 325
Los: LOT-0326
Titel: Zadanie nr 326
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 326
Los: LOT-0327
Titel: Zadanie nr 327
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 327
Los: LOT-0328
Titel: Zadanie nr 328
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 328
Los: LOT-0329
Titel: Zadanie nr 329
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 329
Los: LOT-0330
Titel: Zadanie nr 330
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 330
Los: LOT-0331
Titel: Zadanie nr 331
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 331
Los: LOT-0332
Titel: Zadanie nr 332
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 332
Los: LOT-0333
Titel: Zadanie nr 333
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 333
Los: LOT-0334
Titel: Zadanie nr 334
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 334
Los: LOT-0335
Titel: Zadanie nr 335
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 335
Los: LOT-0336
Titel: Zadanie nr 336
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 336
Los: LOT-0337
Titel: Zadanie nr 337
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 337
Los: LOT-0338
Titel: Zadanie nr 338
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 338
Los: LOT-0339
Titel: Zadanie nr 339
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 339
Los: LOT-0340
Titel: Zadanie nr 340
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 340
Los: LOT-0341
Titel: Zadanie nr 341
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 341
Los: LOT-0342
Titel: Zadanie nr 342
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 342
Los: LOT-0343
Titel: Zadanie nr 343
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 343
Los: LOT-0344
Titel: Zadanie nr 344
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 344
Los: LOT-0345
Titel: Zadanie nr 345
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 345
Los: LOT-0346
Titel: Zadanie nr 346
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 346
Los: LOT-0347
Titel: Zadanie nr 347
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 347
Los: LOT-0348
Titel: Zadanie nr 348
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 348
Los: LOT-0349
Titel: Zadanie nr 349
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 349
Los: LOT-0350
Titel: Zadanie nr 350
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 350
Los: LOT-0351
Titel: Zadanie nr 351
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 351
Los: LOT-0352
Titel: Zadanie nr 352
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 352
Los: LOT-0353
Titel: Zadanie nr 353
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 353
Los: LOT-0354
Titel: Zadanie nr 354
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 354
Los: LOT-0355
Titel: Zadanie nr 355
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 355
Los: LOT-0356
Titel: Zadanie nr 356
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 356
Los: LOT-0357
Titel: Zadanie nr 357
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 357
Los: LOT-0358
Titel: Zadanie nr 358
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 358
Los: LOT-0359
Titel: Zadanie nr 359
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 359
Los: LOT-0360
Titel: Zadanie nr 360
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 360
Los: LOT-0361
Titel: Zadanie nr 361
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 361
Los: LOT-0362
Titel: Zadanie nr 362
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 362
Los: LOT-0363
Titel: Zadanie nr 363
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 363
Los: LOT-0364
Titel: Zadanie nr 364
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 364
Los: LOT-0365
Titel: Zadanie nr 365
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 365
Los: LOT-0366
Titel: Zadanie nr 366
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 366
Los: LOT-0367
Titel: Zadanie nr 367
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 367
Los: LOT-0368
Titel: Zadanie nr 368
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 368
Los: LOT-0369
Titel: Zadanie nr 369
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 369
Los: LOT-0370
Titel: Zadanie nr 370
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 370
Los: LOT-0371
Titel: Zadanie nr 371
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 371
Los: LOT-0372
Titel: Zadanie nr 372
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 372
Los: LOT-0373
Titel: Zadanie nr 373
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 373
Los: LOT-0374
Titel: Zadanie nr 374
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 374
Los: LOT-0375
Titel: Zadanie nr 375
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 375
Los: LOT-0376
Titel: Zadanie nr 376
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 376
Los: LOT-0377
Titel: Zadanie nr 377
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 377
Los: LOT-0378
Titel: Zadanie nr 378
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 378
Los: LOT-0379
Titel: Zadanie nr 379
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 379
Los: LOT-0380
Titel: Zadanie nr 380
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 380
Los: LOT-0381
Titel: Zadanie nr 381
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 381
Los: LOT-0382
Titel: Zadanie nr 382
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 382
Los: LOT-0383
Titel: Zadanie nr 383
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 383
Los: LOT-0384
Titel: Zadanie nr 384
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 384
Los: LOT-0385
Titel: Zadanie nr 385
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 385
Los: LOT-0386
Titel: Zadanie nr 386
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 386
Los: LOT-0387
Titel: Zadanie nr 387
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 387
Los: LOT-0388
Titel: Zadanie nr 388
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 388
Los: LOT-0389
Titel: Zadanie nr 389
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 389
Los: LOT-0390
Titel: Zadanie nr 390
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 390
Los: LOT-0391
Titel: Zadanie nr 391
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 391
Los: LOT-0392
Titel: Zadanie nr 392
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 392
Los: LOT-0393
Titel: Zadanie nr 393
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 393
Los: LOT-0394
Titel: Zadanie nr 394
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 394
Los: LOT-0395
Titel: Zadanie nr 395
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 395
Los: LOT-0396
Titel: Zadanie nr 396
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 396
Los: LOT-0397
Titel: Zadanie nr 397
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 397
Los: LOT-0398
Titel: Zadanie nr 398
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 398
Los: LOT-0399
Titel: Zadanie nr 399
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 399
Los: LOT-0400
Titel: Zadanie nr 400
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 400
Los: LOT-0401
Titel: Zadanie nr 401
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 401
Los: LOT-0402
Titel: Zadanie nr 402
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 402
Los: LOT-0403
Titel: Zadanie nr 403
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 403
Los: LOT-0404
Titel: Zadanie nr 404
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 404
Los: LOT-0405
Titel: Zadanie nr 405
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 405
Los: LOT-0406
Titel: Zadanie nr 406
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 406
Los: LOT-0407
Titel: Zadanie nr 407
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 407
Los: LOT-0408
Titel: Zadanie nr 408
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 408
Los: LOT-0409
Titel: Zadanie nr 409
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 409
Los: LOT-0410
Titel: Zadanie nr 410
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 410
Los: LOT-0411
Titel: Zadanie nr 411
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 411
Los: LOT-0412
Titel: Zadanie nr 412
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 412
Los: LOT-0413
Titel: Zadanie nr 413
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 413
Los: LOT-0414
Titel: Zadanie nr 414
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 414
Los: LOT-0415
Titel: Zadanie nr 415
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 415
Los: LOT-0416
Titel: Zadanie nr 416
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 416
Los: LOT-0417
Titel: Zadanie nr 417
Interne Kennung: ZP-1820-2025 Zadanie nr 417