2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisowania klimatyzatorów, urządzeń klimatyzacyjnych i innych związanych z nimi urządzeń wentylacyjnych wraz z automatyką i zasilaniem w budynkach I Oddziału ZUS w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest serwisowanie klimatyzatorów, urządzeń klimatyzacyjnych i innych związanych z nimi urządzeń wentylacyjnych wraz z automatyką i zasilaniem w budynkach I Oddziału ZUS w Warszawie. Usługa serwisowania obejmuje następujące działania: 1) wykonywanie przeglądów i konserwacji, 2) wykonywanie przeglądów doraźnych, 3) diagnozowanie przyczyn awarii i usterek w pracy urządzeń objętych serwisowaniem, 4) wykonywanie napraw, 5) wykonywanie innych czynności zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia dotyczy następujących lokalizacji w Warszawie: siedziby I Oddziału ZUS w Warszawie przy ul. Senatorskiej 6, ul. Senatorskiej 6/8, ul. Senatorskiej 10, ul. Miodowej 5, budynku Oddziału przy ul. Goleszowskiej 2, Inspektoratu Warszawa-Żoliborz przy ul. Kasprowicza 151, Inspektoratu Warszawa-Wola przy ul. Wrocławskiej 20 oraz Sali Obsługi Klientów przy ul. Elizy Orzeszkowej 14.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50712000 Reparatur und Wartung von mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 440000.271.10.2023-ZAP
Menge: 1