69156-2025 - Ergebnis
Tschechien – Krankenhausbetten – Polohovací nemocniční lůžka - Přístavba jižního křídla budovy D
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polohovací nemocniční lůžka - Přístavba jižního křídla budovy D
Beschreibung: Dodávka a instalace nových, nepoužitých, nepoškozených a plně funkčních elektricky polohovacích nemocničních lůžek s příslušenstvím, matrací a pojízdných stolků k lůžku s jídelní deskou, včetně servisu lůžek, do objektu „Přístavba jižního křídla budovy D – Rehabilitační ústav Kladruby“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143112 Matratzen, 39143123 Nachttische
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Dodávka a instalace nových, nepoužitých, nepoškozených a plně funkčních elektricky polohovacích nemocničních lůžek s příslušenstvím, matrací a pojízdných stolků k lůžku s jídelní deskou, včetně servisu lůžek, do objektu „Přístavba jižního křídla budovy D – Rehabilitační ústav Kladruby.
Interne Kennung: Polohovací nemocniční lůžka - Přístavba jižního křídla budovy D