See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania i sprzętu oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM".
Beschreibung: Dostawa oprogramowania i sprzętu oraz wykonanie usług na potrzeby realizacji zadań projektu "e-WIM". Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części zamówienia. Za część zamówienia uważa się pojedynczy pakiet. Zamówienie zostało podzielone na 8 pakietów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.
Interne Kennung: PN/269/WZP/25 - 159/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 79212000 Betriebsprüfung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1: Dostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS
Beschreibung: Dostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 1: Dostawa licencji bazy danych wraz z ich instalacją, konfiguracją i uruchomieniem na potrzeby medycznego systemu informatycznego klasy HIS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2: Rozbudowa funkcjonalności systemu szpitalnego HIS AMMS ASSECO Poland posiadanego i wykorzystywanego przez Zamawiającego o funkcjonalności niezbędne do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej
Beschreibung: Rozbudowa funkcjonalności systemu szpitalnego HIS AMMS ASSECO Poland posiadanego i wykorzystywanego przez Zamawiającego o funkcjonalności niezbędne do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 2: Rozbudowa funkcjonalności systemu szpitalnego HIS AMMS ASSECO Poland posiadanego i wykorzystywanego przez Zamawiającego o funkcjonalności niezbędne do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej,
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3: Rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy o rozwiązania sztucznej inteligencji i przesyłania danych do Centrum e-Zdrowia (CeZ)
Beschreibung: Rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy o rozwiązania sztucznej inteligencji i przesyłania danych do Centrum e-Zdrowia (CeZ). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 3: Rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy o rozwiązania sztucznej inteligencji i przesyłania danych do Centrum e-Zdrowia (CeZ)
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4: Wsparcie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji
Beschreibung: Wsparcie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 4: Wsparcie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212000 Betriebsprüfung
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5: Dostawa subskrypcji oprogramowania FIREWALL
Beschreibung: Dostawa subskrypcji oprogramowania FIREWALL. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 5: Dostawa subskrypcji oprogramowania FIREWALL
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48732000 Datensicherheitssoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6: Dostawa klasyfikatora treści na potrzeby DLP
Beschreibung: Dostawa klasyfikatora treści na potrzeby DLP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 6: Dostawa klasyfikatora treści na potrzeby DLP
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7: Dostarczenie licencji oprogramowania antywirusowego
Beschreibung: Dostarczenie licencji oprogramowania antywirusowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 7: Dostarczenie licencji oprogramowania antywirusowego
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający informuje, że w ramach realizacji umowy o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie pakietu nr 7 przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji – szczegółowe postanowienia dotyczące realizacji opcji zawiera projekt umowy stanowiący załącznik nr 7 do swz.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8: Zakup urządzeń do digitalizacji
Beschreibung: Zakup urządzeń do digitalizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz
Interne Kennung: Pakiet nr 8: Zakup urządzeń do digitalizacji
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme