2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa plecaków z wyposażeniem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa przedmiotów zaopatrzenia mundurowego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Interne Kennung: 60/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18931100 Rucksäcke
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa plecaków z wyposażeniem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 3 do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.