See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeglądów, konserwacji i napraw systemów alarmowych w jednostkach pozostających na zaopatrzeniu Zamawiającego w latach 2025-2026 (3 zadania)
Beschreibung: Usługa polegająca na dokonaniu przeglądów, konserwacji i napraw systemów alarmowych w jednostkach pozostających na zaopatrzeniu Zamawiającego w latach 2025-2026 - ogłoszenie dotyczy zadania nr 1
Interne Kennung: INFR/566/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50600000 Reparatur und Wartung von Sicherheits- und Verteidigungsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa przeglądów, konserwacji i napraw systemów alarmowych w jednostkach pozostających na zaopatrzeniu Zamawiającego w latach 20252026 - ZADANIE NR 1
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: możliwość skorzystania z zamówienia opcjonalnego do 31 marca 2027 r.