691668-2025 - Ergebnis
Polen – Dateneingabe – „Aktualizacja bazy danych EGiB finansowana w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Limanowskiego”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Aktualizacja bazy danych EGiB finansowana w ramach projektu „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Limanowskiego”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji bazy danych EGiB w ramach realizacji projektu pn.: „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Limanowskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski na lata 2021-2027, oś Priorytetowa 1 Fundusze Europejskie dla badań i rozwoju oraz przedsiębiorczości, Działanie 1.7 Cyfrowe rozwiązania dla geodezji, z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 2. Zamówienie zostało podzielone na 2 zadania częściowe.
Vorherige Bekanntmachung210996-2025
Interne KennungBZ.272.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72312000 Dateneingabe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72310000 Datenverarbeitung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie częściowe nr 1: „Aktualizacja bazy danych EGiB – gmina Kamienica, gmina Niedźwiedź, gmina Szczawa”.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac geodezyjnych i kartograficznych dotyczących utworzenia pełnej bazy danych EGiB na terenie gminy Kamienica, gminy Niedźwiedź i gminy Szczawa w trybie aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków, w tym m.in.: a) przetworzenie mapy ewidencyjnej hybrydowej i materiałów PZGiK do postaci w pełni cyfrowej, obiektowej mapy ewidencyjnej zgodnej z obowiązującym modelem pojęciowym – utworzona cyfrowa mapa ewidencyjna stanowić będzie uzupełnienie bazy danych EGiB prowadzonej przez Zamawiającego, b) pozyskanie niezbędnych danych i aktualizacja bazy EGiB: - aktualizacja ewidencji budynków, w tym uzupełnienie danych dotyczących bloków, budynków oraz obiektów budowlanych trwale związanych z budynkiem, - aktualizacja ewidencji lokali, - aktualizacja użytków gruntowych w przedmiocie gruntów zabudowanych i zurbanizowanych oraz gruntów rolnych zabudowanych, w zakresie aktualności, oznaczeń i przebiegu granic wskazanych użytków, - pozyskanie danych dotyczących przebiegu granic wybranych działek ewidencyjnych, - sporządzenie dokumentacji dla wybranych działek ewidencyjnych w celu poprawy niezgodności stwierdzonych między częścią opisową i geometryczną EGiB, c) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej ze zrealizowanych prac w formie operatu technicznego, d) wprowadzenie do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonych bądź zaktualizowanych przez Wykonawcę zbiorów danych EGiB, w tym wykonanie działań harmonizujących opracowane zbiory danych bazy EGiB z pozostałymi zbiorami danych funkcjonującymi w bazie danych systemu teleinformatycznego Zamawiającego, e) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej z zasilenia systemu teleinformatycznego Zamawiającego, f) obszar objęty niniejszym zamówieniem to obszar całych jednostek ewidencyjnych: - gminy Kamienica [120705_2] - gminy Niedźwiedź [120710_2] - gminy Szczawa [120713_2]. 2) Szczegółowy zakres i wymagania techniczne wykonania prac określa Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania częściowego nr 1 wraz z załącznikami oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) dla zadania częściowego nr 1 stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3) Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane usługi w wysokości 36 miesięcy, liczonego od bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy. Okres gwarancji ponad minimalny okres sanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w pkt 21.2. Lp. 2 SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie częściowe nr 2: „Aktualizacja bazy danych EGiB – gmina Dobra, gmina Jodłownik, gmina Laskowa, gmina Słopnice”.
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac geodezyjnych i kartograficznych dotyczących utworzenia pełnej bazy danych EGiB na terenie gminy Dobra (obręby: Porąbka, Przenosza, Skrzydlna, Stróża i Wola Skrzydlańska), gminy Jodłownik (obręby: Góra Świętego Jana, Janowice, Kostrza, Krasne Lasocice, Mstów, Pogorzany, Sadek, Słupia, Szczyrzyc, Szyk i Wilkowisko), gminy Lasowa (obręby: Jaworzna, Kobyłczyna, Ujanowice i Żmiąca) i gminy Słopnice w trybie aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków, w tym m.in.: a) przetworzenie mapy ewidencyjnej hybrydowej i materiałów PZGiK do postaci w pełni cyfrowej, obiektowej mapy ewidencyjnej zgodnej z obowiązującym modelem pojęciowym – utworzona cyfrowa mapa ewidencyjna stanowić będzie uzupełnienie bazy danych EGiB prowadzonej przez Zamawiającego, b) pozyskanie niezbędnych danych i aktualizacja bazy EGiB: - aktualizacja ewidencji budynków, w tym uzupełnienie danych dotyczących bloków, budynków oraz obiektów budowlanych trwale związanych z budynkiem, - aktualizacja ewidencji lokali, - aktualizacja użytków gruntowych w przedmiocie gruntów zabudowanych i zurbanizowanych oraz gruntów rolnych zabudowanych, w zakresie aktualności, oznaczeń i przebiegu granic wskazanych użytków, - pozyskanie danych dotyczących przebiegu granic wybranych działek ewidencyjnych, - sporządzenie dokumentacji dla wybranych działek ewidencyjnych w celu poprawy niezgodności stwierdzonych między częścią opisową i geometryczną EGiB. c) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej ze zrealizowanych prac w formie operatu technicznego, d) wprowadzenie do systemu teleinformatycznego Zamawiającego utworzonych bądź zaktualizowanych przez Wykonawcę zbiorów danych EGiB, w tym wykonanie działań harmonizujących opracowane zbiory danych bazy EGiB z pozostałymi zbiorami danych funkcjonującymi w bazie danych systemu teleinformatycznego Zamawiającego, e) przekazanie Zamawiającemu dokumentacji technicznej z zasilenia systemu teleinformatycznego Zamawiającego, f) obszar objęty niniejszym zamówieniem to obszar: - obrębów: Porąbka, Przenosza, Skrzydlna, Stróża i Wola Skrzydlańska położonych w gminie Dobra [120703_2], - obrębów: Góra Świętego Jana, Janowice, Kostrza, Krasne Lasocice, Mstów, Pogorzany, Sadek, Słupia, Szczyrzyc, Szyk i Wilkowisko położonych w gminie Jodłownik [120704_2] - obrębów: Jaworzna, Kobyłczyna, Ujanowice i Żmąca położonych w gminie Laskowa [120706_2], - całej gminy Słopnice [120711_2]. 2) Szczegółowy zakres i wymagania techniczne wykonania prac określa Opis Przedmiotu Zamówienia dla zadania częściowego nr 2 wraz z załącznikami oraz Projektowane postanowienia umowy (PPU) dla zadania częściowego nr 2 stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). 3) Zamawiający wymaga minimalnego okresu gwarancji na wykonane usługi w wysokości 36 miesięcy, liczonego od bezusterkowego odbioru końcowego przedmiotu umowy. Okres gwarancji ponad minimalny okres sanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w pkt 21.2. Lp. 2 SWZ.