691688-2025 - Ergebnis
Tschechien – Schalttafeln – Rozváděče NN pro distribuční trafostanice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozváděče NN pro distribuční trafostanice
BeschreibungPředmětem zakázky jsou dodávky rozváděčů NN pro distribuční trafostanice, stojanů a skříní. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung19029-2021
Interne KennungRozváděče NN pro distribuční trafostanice
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
LosLOT-0001