691751-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Przetarg nieograniczony PN/55IT/09/2025/KPO na dostawę i rozbudowę systemu Centralnej Sterylizatorni Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. X
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony PN/55IT/09/2025/KPO na dostawę i rozbudowę systemu Centralnej Sterylizatorni Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. X
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa i rozbudowa systemu Centralnej Sterylizatorni Warszawskiego Szpital Południowego sp. z o.o. w ramach Projektu KPO D1.1.1 – cz. X Przedmiot zamówienia obejmuje: Zadanie nr 1 - Integracja systemów Centralnej Sterylizatorni z systemem Medicus. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 „Formularz asortymentowo-cenowy” oraz Załączniki nr 8 – „Parametry techniczne przedmiotu zamówienia”. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu Centralnej Sterylizatorni T-DOC oraz systemu HIS Medicus Online wraz z wykonaniem oraz wdrożeniem integracji umożliwiającej przekazywanie danych dotyczących pakietów sterylizacyjnych. Wykonawca zapewni integrację systemu TDOC z użytkowanym przez Zamawiającego systemem HIS w zakresie przyjmowania zestawów narzędzi z magazynów sterylnych na oddziały/bloki operacyjne; rozliczanie wykorzystanych zestawów narzędzi po zabiegu/operacji; powiązanie pacjenta/zabiegu z unikalnym numerem zestawu narzędzi wykorzystanych przy zabiegu; wyliczania oraz udostępniania dla działu finansowego kosztów przygotowania zestawu narzędzi. Przedmiot zamówienia obejmuje również dostarczenie kompletnej dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi w języku polskim (w formie papierowej i/lub elektronicznej) oraz dokumentów gwarancyjnych, a także przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego dla personelu wskazanego przez Zamawiającego w zakresie obsługi i eksploatacji urządzenia oraz zapewnienie świadczenia serwisu gwarancyjnego zgodnie z wymaganiami Zamawiającego.
Interne KennungPN/55IT/09/2025/KPO
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 1
BeschreibungZadanie nr 1 - Integracja systemów Centralnej Sterylizatorni z systemem Medicus
Interne KennungZadanie nr 1