2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nemocnice Havlíčkův Brod – dostavba areálu – projektová dokumentace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: - provedení průzkumů; - vypracování projektové dokumentace: „Nemocnice Havlíčkův Brod – dostavba areálu“ v rozsahu standardu projektové dokumentace pro povolení stavby a projektové dokumentace pro provádění stavby; - vypracování plánu zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi v souladu se zákonem č. 309/2006Sb., kterým se upravují další požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v pracovněprávních vztazích a o zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při činnosti nebo poskytování služeb mimo pracovněprávní vztahy (zákon o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci), v platném znění, a nařízením vlády č. 591/2006Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích, v platném znění, a ostatních činností vyplývajících z uvedených právních předpisů ve fázi přípravy stavby; - Zabezpečení činností koordinátora BOZP ve fázi přípravy stavby; - výkon dozoru projektanta po dobu realizace stavby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Nemocnice Havlíčkův Brod – dostavba areálu – projektová dokumentace
Optionen:
Beschreibung der Optionen: možnost změny termínu pouze na základě písemné výzvy Zhotovitele, a to jen z následujících důvodů: a) provedení i jiných služeb než těch, které byly obsahem předmětu plnění, a to vždy o dobu, která je nezbytná a odůvodněna provedením změny předmětu plnění; b) průtahy v rámci řízení vedených v souvislosti s plněním díla před dotčenými orgány státní správy a to vždy o dobu, která převyšuje běžnou dobu pro vydání příslušného rozhodnutí/stanoviska (např. 30 dnů pro vydání správního rozhodnutí/stanoviska).