2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contractering van een IT-partner ten behoeve van de ontwikkeling (en beheer) van STARlight 2.0
Beschreibung: Stichting Etherreclame (Ster) wenst door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor advisering en de bouw van STARlight 2.0 alsmede het naar behoefte voorzien in 2e-lijnsupport, na het in productie nemen van de MVP, en de in de fasen daarna opgeleverde deelproducten. Dit alles vindt plaats in samenwerking met en onder regie van Ster, die daartoe capaciteit/deskundigheid inhuurt bij de IT-partner. STARLIGHT 2.0 vervangt STARlight. Dit is het huidige centrale boekingssysteem van Ster. Hiermee wordt het gehele primaire verkoopproces ondersteund. Optioneel kan er door Ster ook capaciteit worden gevraagd om een bijdrage te leveren aan het support rond het oude systeem. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De behoefte aan advies en personele capaciteit zal per projectfase wisselen. Die omvang van inzet fluctueert jaarlijks en wordt geraamd op € 4.000.000 (excl. BTW) in de eerste drie jaar. De Overeenkomst kent een looptijd van 3 jaar, met 2 keer een optie tot verlenging met 18 maanden. Indien er verlengd wordt zal de geraamde omzet ca. € 1.250.000 (excl. BTW) per verlengingsoptie zijn, waarmee de geraamde opdrachtwaarde rond de € 6.500.000 (excl. BTW) uitkomt. Binnen deze raming zijn de supportwerkzaamheden, na oplevering MVP meegenomen. De eventuele supporttaken t.a.v. het huidige STARlight zijn optioneel (en niet exclusief) en kunnen daar bovenop komen. De daarmee geraamde kosten bedragen € 800.000 (excl. BTW). Er wordt uitdrukkelijk op gewezen dat een deel van de hierboven geraamde omzet voor de inhuur van personeel via de Broker lopen. De omvang daarvan laat zich op voorhand niet bepalen en is mede afhankelijk van welke capaciteit Inschrijver kan bieden. De maximale waarde van de Overeenkomst, wordt gemaximeerd op 2x de geraamde opdrachtwaarde (zijnde € 7.300.000 x 2) , waarbij dit maximum jaarlijks wordt geïndexeerd conform de indexering als gesteld in de Overeenkomst. Opdrachtnemer kan aan de geraamde omvang op geen enkele wijze rechten aan ontlenen, immers de behoeften kunnen sterk fluctueren en zijn moeilijk voorspelbaar. Ster heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72222300 Informationstechnologiedienste, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie aanbestedingsstukken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsleidraad en verlengingen.