2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bankowa obsługa budżetu Miasta Inowrocławia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest prowadzenie obsługi bankowej budżetu Miasta Inowrocławia i jednostek organizacyjnych Miasta oraz udzielanie kredytu w rachunku bieżącym, w latach 2026-2029. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby do dnia rozpoczęcia świadczenia usług bank dysponował placówką na terenie miasta Inowrocławia.
Interne Kennung: ZZP.271.1.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: .
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001