2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Miasta Ostrów Mazowiecka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Miasta Ostrów Mazowiecka. 2. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Świadczenie usług polegających na odbiorze i zagospodarowaniu stałych odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta Ostrów Mazowiecka oraz odpadów pochodzących z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 10 w Ostrowi Mazowieckiej; 2) Wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w odpowiednie pojemniki do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych, worki do zbierania odpadów komunalnych zbieranych selektywnie oraz pojemniki i worki do zbierania bioodpadów i popiołu, spełniające wymagania określone w załącznikach do SWZ; 3) Osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa; 4) Zagospodarowanie odpadów komunalnych zgodnie z hierarchią sposobów postępowania z odpadami; 5) Prowadzenie sprawozdawczości oraz dokumentacji związanej z działalnością objętą zamówieniem w okresie realizacji zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku do SWZ oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: ZP.271.36.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony to tryb udzielenia zamówienia, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani wykonawcy. Zamawiający będzie oceniał oferty według kryteriów określonych w SWZ. Punkty przyznawane za kryteria będą liczone według wzorów określonych w SWZ. Suma punktów uzyskanych za wszystkie kryteria oceny stanowić będzie końcową ocenę danej oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001