2. Verfahren
Verfahren
Titel: Unowocześnienie bazy dydaktycznej i demonstracyjnej na potrzeby edukacji w zakresie rolnictwa 4.0. dla Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących produkcji podstawowych produktów rolnych oraz urządzeń współpracujących z maszynami i urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania rolnictwa 4.0 w podziale na 2 części.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. 1 – Maszyny
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących produkcji podstawowych produktów rolnych oraz urządzeń współpracujących z maszynami i urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania rolnictwa 4.0 w podziale na 2 części. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje dzielenia sprzętu i urządzeń ujętych w poszczególnych częściach zamówienia, o których mowa w pkt. 4. 4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na 1 lub 2 z części wskazanych poniżej zawierających szczegółowy opis oferowanego sprzętu spełniających minimalne wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ jak również w Formularzu cenowym - załącznik nr 1a do SWZ: Cz. 1 – Maszyny: Ciągnik – CPV 16700000-2 - Ciągniki Opryskiwacz – CPV - 16400000-9 - Maszyny natryskujące używane w rolnictwie lub ogrodnictwie Siewnik – CPV 16130000-5 - Siewniki, sadzarki lub maszyny lub przesadzania
Los: LOT-0002
Titel: Cz. 2 – Urządzenia
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie nowych maszyn wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 służących produkcji podstawowych produktów rolnych oraz urządzeń współpracujących z maszynami i urządzeniami wyposażonymi w rozwiązania rolnictwa 4.0 w podziale na 2 części. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje dzielenia sprzętu i urządzeń ujętych w poszczególnych częściach zamówienia, o których mowa w pkt. 4. 4. Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na 1 lub 2 z części wskazanych poniżej zawierających szczegółowy opis oferowanego sprzętu spełniających minimalne wymagania określone w Opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 4 do SWZ jak również w Formularzu cenowym - załącznik nr 1a do SWZ: Główny CPV 16000000 Maszyny rolnicze Cz. 2 – Urządzenia: Symulator – CPV 34152000-7 - Symulatory szkoleniowe Stacja pogodowa – CPV - 38127000-1 - Stacje pogodowe Program do zarządzania gospodarstwem – CPV 48420000-8 Pakiety oprogramowania do zarządzania urządzeniami i zestawy pakietów oprogramowania