See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu nieruchomości które zamieszkują mieszkańcy Gminy Redzikowo
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu nieruchomości które zamieszkują mieszkańcy Gminy Redzikowo
Interne Kennung: ZP.271.38.2024
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Redzikowo w latach 2025-2028 - IN-HOUSE
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Redzikowo w latach 2025-2028 - IN-HOUSE