692-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – "Dostawa leków w ramach programu lekowego dla Szpitala WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Dostawa leków w ramach programu lekowego dla Szpitala WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
BeschreibungZamówienie obejmuje sukcesywny zakup oraz dostawy według zamówień składanych przez Aptekę Szpitalną zgodnie z asortymentem wskazanym w załączniku nr 3 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje 3 niepodzielne części – zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części).
Interne Kennung022/01/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
Titelzadanie nr 1
BeschreibungLamivudynum 100mg x 28tabl. tabl. powl.
Interne Kennungzadanie nr 1
LosLOT-0002
Titelzadanie nr 2
BeschreibungEntecavirum 1mg x 30 tabl. powl. Entecavirum 0,5mg x 30 tabl. powl.
Interne Kennungzadanie nr 2
LosLOT-0003
Titelzadanie nr 3
BeschreibungMaviret tabl. powl. / Glecaprevir + pibrentasvir op. – 84 szt. 100mg+40mg
Interne Kennungzadanie nr 3