See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doposażenie warsztatów szkolnych na potrzeby kształcenia zawodowego w ramach projektu pod nazwą: Rozwijanie umiejętności zawodowych uczniów oraz kadry pedagogicznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe w Niepołomicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia pracowni gastronomicznej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". 2. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia pracowni fryzjerskiej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". 3. Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni sprzedawców dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". 4. Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni mechanicznej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". 5. Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni gastronomicznej i pracowni sprzedawców - laptopy dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Zamówienie ww. sprzętu komputerowego jest związane z realizowaną przez szkołę działalnością dydaktyczną. Odbierający jest placówką oświatową w rozumieniu art. 43 ust. 9 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. U.z 2017, poz. 1221 z późn. zm. ) - "Przez placówki oświatowe, o których mowa w ust. 1 pkt. 13 oraz art. 83, rozumie się szkoły i przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo-wychowawcze" Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" 6. Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni gastronomicznej i pracowni sprzedawców -- oprogramowanie komputerowe oraz drukarki i niszczarki dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" 7. Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni gastronomicznej, pracowni sprzedawców, pracowni fryzjerskiej i pracowni mechanicznej -- meble cz. 1 dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2 i ul. Kolejowej 28. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia"8. Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni fryzjerskiej -- meble cz. 2 dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia" Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Vorherige Bekanntmachung: 458087-2025
Interne Kennung: ZP.271.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39711200 Küchenmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege, 30142000 Abrechnungsmaschinen und Registrierkassen, 43800000 Werkstattausrüstung, 30213100 Tragbare Computer, 30191400 Reißwölfe, 39160000 Schulmöbel, 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni gastronomicznej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia pracowni gastronomicznej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39711211 Mixer für Nahrungsmittel, 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen, 39711310 Elektrische Kaffeemaschinen, 42215200 Maschinen für die Verarbeitung von Lebensmitteln, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39221180 Küchenutensilien, 39241120 Küchenmesser, 39223000 Löffel, Gabeln, 42214110 Grills, 39711362 Mikrowellengeräte, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni fryzjerskiej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia pracowni fryzjerskiej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.2
Haupteinstufung (cpv): 39712200 Geräte zur Haarpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711620 Kämme, 39712210 Haartrockner, 39241200 Scheren, 39111100 Drehsitze
Los: LOT-0003
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni sprzedawców dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2.
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni sprzedawców dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.3
Haupteinstufung (cpv): 30142000 Abrechnungsmaschinen und Registrierkassen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216130 Strichcodeleser, 42923210 Ladenwaagen, 30170000 Etikettmaschinen, 30141200 Desktoptaschenrechner
Los: LOT-0004
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni mechanicznej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni mechanicznej dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. Kolejowej 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.4
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44512930 Werkzeugträger, 38548000 Fahrzeugarmaturen, 38410000 Zählinstrumente
Los: LOT-0005
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni gastronomicznej i pracowni sprzedawców - laptopy dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2.
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni gastronomicznej i pracowni sprzedawców - laptopy dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Zamówienie ww. sprzętu komputerowego jest związane z realizowaną przez szkołę działalnością dydaktyczną. Odbierający jest placówką oświatową w rozumieniu art. 43 ust. 9 ustawy o podatku od towarów i usług (Dz. U.z 2017, poz. 1221 z późn. zm. ) - "Przez placówki oświatowe, o których mowa w ust. 1 pkt. 13 oraz art. 83, rozumie się szkoły i przedszkola publiczne i niepubliczne, szkoły wyższe i placówki opiekuńczo-wychowawcze" Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.5
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0006
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni gastronomicznej i pracowni sprzedawców -- oprogramowanie komputerowe oraz drukarki i niszczarki dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2.
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni gastronomicznej i pracowni sprzedawców -- oprogramowanie komputerowe oraz drukarki i niszczarki dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.6
Haupteinstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48481000 Vertriebs- und Marketingsoftwarepaket, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0007
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni gastronomicznej, pracowni sprzedawców, pracowni fryzjerskiej i pracowni mechanicznej -- meble cz. 1 dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2 i ul. Kolejowej 28
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni gastronomicznej, pracowni sprzedawców, pracowni fryzjerskiej i pracowni mechanicznej -- meble cz. 1 dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2 i ul. Kolejowej 28 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.7
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121000 Schreibtische und Tische, 39111100 Drehsitze, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39111000 Sitze
Los: LOT-0008
Titel: Zakup i dostawa wyposażenia pracowni fryzjerskiej -- meble cz. 2 dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2.
Beschreibung: Zadanie polega na zakupie i dostawie wyposażenia pracowni fryzjerskiej -- meble cz. 2 dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Niepołomicach przy ul. 3 Maja 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 " Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia". Zastosowane w dokumentacji nazwy producentów lub znaki towarowe służą tylko i wyłącznie doprecyzowaniu przedmiotu zamówienia i określeniu standardów technicznych i funkcjonalnych oraz określeniu standardów jakościowych i technologicznych. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie produktów nie gorszych pod względem posiadanych parametrów jakościowych i technicznych od produktów określonych za pomocą nazw producentów pod warunkiem, że oferowane produkty posiadają parametry techniczne i jakościowe co najmniej takie same lub lepsze jak produkty podane za pomocą nazw producenta w dokumentacji.
Interne Kennung: ZP.271.22.2025.8
Haupteinstufung (cpv): 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale, 39143122 Kommoden, 39173000 Lagerungseinheiten, 39121100 Schreibtische, 39100000 Möbel