69207-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Výběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření písemné rámcové dohody mezi Zadavatelem a v rámci každé části vybraným Dodavatelem pro provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, garančních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách vozidel v majetku Správy Národního parku Šumava. Veřejná zakázka je dle § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části: - “Výběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava – Část A – Vozidla Škoda” - „Výběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava – Část C – Vozidla Volkswagen“
Interne KennungVýběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava II
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensdle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A_Vozidla Škoda auto
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky “Výběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava – Část A – Vozidla Škoda” je provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, garančních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách vozidel značky Škoda v majetku Správy Národního parku Šumava. Záručním a pozáručním servisem jsou míněny zejména pravidelné servisní prohlídky stanovené výrobcem na jednotlivé typy vozidel.
Interne KennungČást A_Vozidla Škoda auto
LosLOT-0002
TitelČást C_Vozidla Volkswagen
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky “Výběr poskytovatele servisních služeb, oprav a zajištění technických a emisních prohlídek vozidel Správy Národního parku Šumava – Část C – Vozidla Volkswagen” je provádění záručního a pozáručního servisu, záručních oprav, garančních oprav, údržby a pozáručních oprav i oprav po dopravních nehodách vozidel značky Volkswagen v majetku Správy Národního parku Šumava. Záručním a pozáručním servisem jsou míněny zejména pravidelné servisní prohlídky stanovené výrobcem na jednotlivé typy vozidel.
Interne KennungČást C_Vozidla Volkswagen