2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tuinmachines
Beschreibung: De Opdracht bestaat uit het leveren, uitvoeren van reparaties en onderhoud, het vervangen van onderdelen en het keuren van A-merk Tuinmachines en de levering van diverse verbruiksartikelen en Alkylaatbrandstoffen. Middels deze Aanbestedingsprocedure wordt één Inschrijver geselecteerd waarmee een Raamovereenkomst wordt gesloten. De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, op basis van de contractduur van 4 jaar bedraagt circa € 800.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2024-235
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie Bestek
Interne Kennung: 1