See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Świdnik w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605, z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, selekcji drzew leśnych, zbioru nasion do wykonania na terenie Nadleśnictwa Świdnik w roku 2026.
Interne Kennung: S.270.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury: Tryb postępowania: przetarg nieograniczony Podstawa prawna – art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2 oraz art. 132 139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwo Chmiel
Interne Kennung: Pakiet1/26
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego o wartości do 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia te polegać będą na powtórzeniu usług usług podobnych do usług stanowiących niniejsze zamówienie.
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwo Krzczonów
Interne Kennung: Pakiet 2/26
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwo Borek
Interne Kennung: Pakiet 3/26
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego o wartości do 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia te polegać będą na powtórzeniu usług usług podobnych do usług stanowiących niniejsze zamówienie.
Los: LOT-0004
Titel: Leśnictwo Milejów
Interne Kennung: Pakiet 4/26
Beschreibung der Optionen: W stosunku do każdego Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy.Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego o wartości do 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia te polegać będą na powtórzeniu usług usług podobnych do usług stanowiących niniejsze zamówienie.
Los: LOT-0005
Titel: Leśnictwo Niedrzwica
Interne Kennung: Pakiet 5/25
Los: LOT-0006
Titel: Leśnictwo Radawiec
Interne Kennung: Pakiet 6/26
Los: LOT-0007
Titel: Leśnictwo Siostrzytów
Interne Kennung: Pakiet 7/26
Los: LOT-0008
Titel: Leśnictwo Skrzynice
Interne Kennung: Pakiet8/26
Los: LOT-0009
Titel: Leśnictwo Stary Gaj
Interne Kennung: Pakiet 9/25
Los: LOT-0010
Titel: Zbiór szyszek z drzew stojących
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605, z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu , selekcji drzew leśnych, zbioru nasion do wykonania na terenie Nadleśnictwa Świdnik w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet10/26
Los: LOT-0011
Titel: Leśnictwo Świdnik
Interne Kennung: Pakiet 11/26
Los: LOT-0012
Titel: Leśnictwo Zemborzyce
Interne Kennung: Pakiet 12/26