See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. olejów przemysłowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 58/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09200000 Mineralöl-, Kohle- und Erdölerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Olej hydrauliczny RENOLIN VG-46 lub równoważny zgodny z kartami dopuszczonych środków smarnych stosowanych w urządzeniach firmy FAMUR S.A. (2 pozycje) w łącznej ilości 259 000 l
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Olej hydrauliczny ENERGOL HLP-46 HM lub równoważny zgodny z kartami dopuszczonych środków smarnych stosowanych w urządzeniach firmy FAMUR S.A. (2 pozycje) w łącznej ilości 94 868 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Olej hydrauliczny RENOLIN VG-68 lub równoważny zgodny z DTR kombajnu ścianowego 4LS20 i 22 (nr. 5100026663 i 5000041460) prod. JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o. (2 pozycje) w łącznej ilości 199 670 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Olej silnikowy LUX 10 op. 20l i 200-210l (2 pozycje) w łącznej ilości 4 335 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Olej hydrauliczny HLP-32, 46, 68, 150 (4 pozycje) w łącznej ilości 44 250 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Olej hydrauliczny RENOLIN VG-32, 100, 150 lub równoważny (4 pozycje) w łącznej ilości 5 790 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Olej przekładniowy SHELL OMALA S2 G (GX) 320 lub równoważny zgodny z DTR kombajnu ścianowego 4LS20 i 22 (nr. 5100026663 i 5000041460) prod. JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o (2 pozycje) w łącznej ilości 106 836 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211400 Getriebeöle
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Olej przekładniowy SHELL OMALA S2 G (GX) 220 lub równoważny zgodny z DTR hydraulicznych pomp przeponowych (seria HMD) prod. Abel Pump Technology (2 pozycje) w łącznej ilości 7 374 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Olej przekładniowy SP-68, 100, 150, 220, 320, 460 (7 pozycji) w łącznej ilości 65 145 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Olej silnikowy 10W/40 op. 20l w ilości 1 220 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Olej przekładniowy SHELL OMALA S4 GX (GXV) 320 op. 20 l lub równoważny zgodny z DTR kombajnu ścianowego 4LS22 LWS598 prod. JOY Maszyny Górnicze Sp. z o.o w ilości 35 820 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Olej sprężarkowy SHELL CORENA S3 R46 op. 20 l lub równoważny zgodny z DTR Agregatów Sprężarkowych PAS-75-**DTR-AM-S/093/05(2005) prod. Apator Mining Sp. z o.o w ilości 7 740 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 12
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211200 Kompressorenöle
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Olej przekładniowy SHELL OMALA S4 GX (GXV) 220 op. 20 l lub równoważny zgodny z DTR dmuchawy-agregatu DR 500T-1600T (IO DR 2006r.) prod. FP Spomax S.A. w ilości 840 l za
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Olej sprężarkowy SHELL REFRIGERATION OIL S4 FR-F 68 op. 20l lub równoważny zgodny z instrukcją ruchowo- eksploatacyjną chłodziarek powietrza bezpośredniego działania typoszeregu TS-150B, TS-200B, TS-250B, TS-300B i TS-350B, Żory 2008/2010 w ilości 1 420 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Olej hydrauliczny RENOLIN VG-68 op. 20 l lub równoważny zgodny z kartami dopuszczonych środków smarnych stosowanych w urządzeniach firmy FAMUR S.A. w ilości 93 540 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Olej sprężarkowy SHELL CORENA S3 R 68 op. 20 l lub równoważny zgodny z DTR agregatu sprężarkowego typu ASR-75GP nr IO 75/ASR/11/P prod. Mas Sp. z o.o. 04.2013 w ilości 900 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Olej silnikowy CF 15W/40 op. 20 l. (18 kg) w ilości 2 520 l
Interne Kennung: 58/PM/25 - Zadanie 17