See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjncyh do systemu CPK oraz usługi serwisu pogwarancyjnego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia obejmuje: - dostawę materiałów eksploatacyjnych do drukarek Fargo HDP8500, (w tym wykonanie karty PCV poddruk -zgodnie z projektem i opisem w Załączniku nr 1 do PPU) - usługę serwisowania Systemu Centrum Personalizacji Kart (CPK), - Usługę wymiany części zamiennych wraz z ich dostawą, - Usługę niszczenia i utylizacji zużytych materiałów eksploatacyjnych, tj. taśma YMCK, film, taśma holograficzna, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Projektowane Postanowienia Umowy (wzór umowy) oraz formularzu cenowym
Vorherige Bekanntmachung: 522469-2025
Interne Kennung: ZP-DI-28/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30124000 Teile und Zubehör für Büromaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50310000 Wartung und Reparatur von Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów eksploatacyjnych do systemu CPK oraz usługi serwisu pogwarancyjnego.
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen