692192-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Świebodzice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Świebodzice
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie w okresie od 01.01.2026r.-31.12.2028r. odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Świebodzice, odbieranych z tych nieruchomości i transportowanych do instalacji Wykonawcy przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach (dalej: „ZGK Świebodzice”). Wykonawca zobowiązuje się do przyjmowania i unieszkodliwiania następujących rodzajów i ilości odpadów: 1) 20 03 01 (niesegregowane zmieszane odpady komunalne) w ilości 5850 Mg/rocznie+/-20%, 2) 20 02 01 (odpady podlegające biodegradacji) w ilości 250 Mg/ rocznie +/-20%, 3) 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) w ilości 320 Mg/ rocznie +/-20%, 4) 15 01 01 (papier i tektura) w ilości 270 Mg/ rocznie +/-20%, 5) 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) w ilości 300 Mg/ rocznie +/-20%, 6) 15 01 07 (opakowania ze szkła) w ilości 240 Mg/ rocznie +/-20%, 7) 20 01 11 (tekstylia) w ilości 30 Mg/ rocznie +/-20%.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie w okresie od 01.01.2026r.-31.12.2028r. odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Świebodzice, odbieranych z tych nieruchomości i transportowanych do instalacji Wykonawcy przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Świebodzicach (dalej: „ZGK Świebodzice”). Wykonawca zobowiązuje się do przyjmowania i unieszkodliwiania następujących rodzajów i ilości odpadów: 1) 20 03 01 (niesegregowane zmieszane odpady komunalne) w ilości 5850 Mg/rocznie+/-20%, 2) 20 02 01 (odpady podlegające biodegradacji) w ilości 250 Mg/ rocznie +/-20%, 3) 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) w ilości 320 Mg/ rocznie +/-20%, 4) 15 01 01 (papier i tektura) w ilości 270 Mg/ rocznie +/-20%, 5) 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) w ilości 300 Mg/ rocznie +/-20%, 6) 15 01 07 (opakowania ze szkła) w ilości 240 Mg/ rocznie +/-20%, 7) 20 01 11 (tekstylia) w ilości 30 Mg/ rocznie +/-20%. Podlegające zagospodarowaniu odpady będą dostarczane do instalacji Wykonawcy pojazdami należącymi do ZGK Świebodzice, na zasadach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. W ramach świadczonej usługi Wykonawca zobowiązany będzie w szczególności do zagospodarowania odpadów w instalacji komunalnej oraz prowadzenia dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis przedmiot zamówienia stanowi załącznik nr 6 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak wznowień i opcji