2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, miejsc publicznych oraz prowadzenie PSZOK zlokalizowanych na terenie Gminy Kętrzyn - prowadzenie PSZOK
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów w PSZOK położonym na terenie Gminy Kętrzyn. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawiera załącznik nr 2 do zaproszenia – projektowane postanowienia umowy. 2. Za realizację zamówienia Wykonawca otrzyma wynagrodzenie za rzeczywistą masę zagospodarowanych odpadów, wypłacane przez Zamawiającego po upływie każdego okresu rozliczeniowego, tj. miesiąca. Wysokość wynagrodzenia Wykonawcy będzie ustalona na podstawie stawek określonych w protokole z negocjacji i rzeczywistej masy zagospodarowanych odpadów. Zamawiający zapłaci wynagrodzenie Wykonawcy w terminie 30 dni od dnia otrzymania prawidłowo wystawionej faktury.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych oraz prowadzenie PSZOK zlokalizowanych na terenie Gminy Kętrzyn
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden