2. Verfahren
Verfahren
Titel: Repareren riolen 2026-2029
Beschreibung: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Echt-Susteren, Leudal,Nederweert, Roermond en Weert het werk “Repareren riolen 2026-2029” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Beste Prijs Kwaliteit Verhouding”. Zie bestekken t.b.v. omvang per perceel
Interne Kennung: PMA135
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar Europees op basis van BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1
Beschreibung: perceel 1 gemeente Echt-Susteren zie inschrijfstaat perceel 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: verlenging
Los: LOT-0002
Titel: perceel 2
Beschreibung: perceel 2 gemeente Leudal zie inschrijfstaat perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: perceel 3
Beschreibung: perceel 3 gemeente Nederweert zie inschrijfstaat perceel 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: perceel 4
Beschreibung: perceel 4 gemeente Peel en Maas zie inschrijfstaat perceel 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: perceel 5
Beschreibung: perceel 5 gemeente Roermond zie inschrijfstaat perceel 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: perceel 6
Beschreibung: perceel 6 gemeente Weert zie inschrijfstaat perceel 6
Interne Kennung: 6