2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla IChTJ przez okres 24 miesięcy w latach 2026-2027 w ramach umowy kompleksowej.
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest: „Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie do obiektów przy ul. Dorodnej 16 (taryfa B21) i do obiektów przy ul. Na Krańcu 3 (taryfa C21) przez okres 24 miesięcy w latach 2026-2027 w ramach umowy kompleksowej. 4.2. Zamawiający informuje, że moc umowna, wykaz punktów poboru energii elektrycznej i ich podstawowych parametrów technicznych oraz informacje niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanie się załącznikiem do Umowy. 4.3. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia jest skierowany do Wykonawców zobowiązanych do: 4.3.1. sprzedaży energii elektrycznej i do świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej, które muszą odbywać się zgodnie z przepisami określonymi: 4.3.1.a) w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j.: Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) zwanej dalej ,,ustawą Prawo energetyczne” i w aktach wykonawczych do tej ustawy w szczególności w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (t.j. Dz. U. 2025 r., poz. 919), 4.3.1.b) w ustawie z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1361 z późn. zm.). 4.3.2. i posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, o których mowa w VI Rozdziale SWZ w pkt. 6.1.
Interne Kennung: ZP/5/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Sprzedaż energii elektrycznej i świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej w Warszawie do obiektów przy ul. Dorodnej 16 (taryfa B21) i do obiektów przy ul. Na Krańcu 3 (taryfa C21) przez okres 24 miesięcy w latach 2026-2027 w ramach umowy kompleksowej.
Beschreibung: 4.2. Zamawiający informuje, że moc umowna, wykaz punktów poboru energii elektrycznej i ich podstawowych parametrów technicznych oraz informacje niezbędne do realizacji przedmiotu zamówienia zawarte są w Załączniku nr 1 do SWZ – szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, który stanie się załącznikiem do Umowy. 4.3. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia jest skierowany do Wykonawców zobowiązanych do: 4.3.1. sprzedaży energii elektrycznej i do świadczenia usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Instytutu Chemii i Techniki Jądrowej, które muszą odbywać się zgodnie z przepisami określonymi: 4.3.1.a) w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j.: Dz.U. z 2024 r. poz. 266 z późn. zm.) zwanej dalej ,,ustawą Prawo energetyczne” i w aktach wykonawczych do tej ustawy w szczególności w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023 w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (t.j. Dz. U. 2025 r., poz. 919), 4.3.1.b) w ustawie z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (t.j. Dz.U. 2024 poz. 1361 z późn. zm.). 4.3.2. i posiadania uprawnień do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy prawa nakładają obowiązek ich posiadania, o których mowa w VI Rozdziale SWZ w pkt. 6.1.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp