2. Verfahren
Verfahren
Titel: (door)ontwikkeling, technisch beheer en onderhoud websites
Beschreibung: (door)ontwikkeling en technisch beheer en onderhoud van website binnen Joomla en Craft. Zie raming
Interne Kennung: ROCN.500
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Het betreft 1 opdracht die niet wordt opgesplitst in percelen, zie motivatie in aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd van de te sluiten raamovereenkomst is 2 jaar. De looptijd van de overeenkomst kan vervolgens eenzijdig door Opdrachtgever worden verlengd met 2*12 maanden