See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do punktów poboru energii elektrycznej zlokalizowanych w Domach Studenta Politechniki Świętokrzyskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odpłatne świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej przez operatora systemu dystrybucji do punktów poboru energii elektrycznej wskazanych przez Zamawiającego.
Interne Kennung: ATE.2251.9.2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. a ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r. poz.1320),
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001