2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke huisvesting basisschool De Pionier gemeente Valkenswaard
Beschreibung: De gemeente Valkenswaard en Atalenta Kinderopvang en Primair onderwijs bundelen hun krachten om het huidige pand van de Pionier aan de Kromstraat om te vormen tot een toekomstbestendig kindcentrum. Hierin komen een basisschool, kinderdagopvang, buitenschoolse opvang, een nieuwe beweegruimte en een buurthuis voor buurtvereniging Horizon. Ook tijdens de verbouwing is het noodzakelijk om de leerlingen een goede kwaliteit van onderwijs en kinderopvang te kunnen bieden. Om dit te bereiken is onder andere een goede werk-, les- en opvangomgeving voor de medewerkers en leerlingen een randvoorwaarde. De leerlingen worden tijdens de verbouwing tijdelijk op een andere locatie ondergebracht. Deze locatie moet aangevuld worden met tijdelijke leslokalen, zodat er voldoende capaciteit is om alle leerlingen gedurende de verbouwing van De Pionier onderwijs te kunnen bieden. De opdracht is niet samengevoegd, het betreft één functioneel en samenhangend geheel. De omvang van de opdracht is dusdanig dat de volledige opdracht voor een gespecialiseerd bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. Indien het werk gesplitst zou worden, is er meer coördinatie noodzakelijk. Dit brengt extra activiteiten en dus meer inefficiëntie en dus meer kosten met zich mee. Indien de coördinatie niet optimaal verloopt, kan dit leiden tot vertraging en daarmee extra overlast voor belanghebbenden (de school). Daarbij wordt de gemeente dan ook verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de uitvoering. Omdat dit alles niet in het belang van de gemeente is, wordt de opdracht niet in percelen verdeeld. Met één marktpartij wordt een overeenkomst aangegaan. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 19 maanden en maximaal 25 maanden. De definitieve planning is mede afhankelijk van de realisatie van de nieuwbouw van basisschool De Pionier en wordt in overleg met de opdrachtgever vastgesteld. Uitgangspunt is dat de tijdelijke locatie op 30 juni 2025 gereed moet zijn voor in gebruik name.
Interne Kennung: BIZOB-2024-VAL-RPU-00566
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude, 45223800 Montage und Errichtung von Fertigkonstruktionen, 70333000 Dienstleistungen im Wohnungswesen
5. Los
Los: LOT-0000