2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup rozpuszczalników na lata 2026 - 2027 w podziale na pakiety
Beschreibung: W ramach niniejszego zamówienia postępowanie zostało podzielone na III części Część 1 – Rozpuszczalniki chromatograficzne Część 2 – Rozpuszczalniki cz.d.a. Część 3 – Rozpuszczalniki pozostałe Przedmiotem zamówienia jest rozpuszczalników dla Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB) w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska z podziałem na pakiety zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.86.2025.KJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44832000 Lösungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Rozpuszczalniki chromatograficzne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozpuszczalników dla Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB) w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska z podziałem na pakiety zgodnie z formularzem asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ Pozyskiwane rozpuszczalniki muszą być zgodne ze specyfikacją. Dostawy będą realizowane sukcesywnie na podstawie zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną w zależności od potrzeb Zamawiającego na koszt własny Wykonawcy, do miejsc wskazanych w zamówieniu (zgodnie z załącznikiem nr 2 do Umowy „Miejsca dostaw”). Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera – „Opis przedmiotu zamówienia”. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera „Formularz asortymentowo-cenowy” , odpowiednio dla każdej z części zamówienia. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.86.2025.KJ - Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Rozpuszczalniki cz.d.a.
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.86.2025.KJ - Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Rozpuszczalniki pozostałe
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.86.2025.KJ - Część III