2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pronájem - Zajištění ledové plochy pro Olympijský festival Milano Cortina 2026 v Českých Budějovicích
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je pronájem ledových ploch, včetně jejich dopravy, instalace, zajištění provozu a údržby a konečné de-instalace, pro účely Olympijského festivalu Milano Cortina 2026 v Českých Budějovicích.
Interne Kennung: Pronájem ledové plochy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka dle § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění, na služby.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001